2733
2734
عنوان

ایناییکه خیلیا میرن برای مراسماشون

| مشاهده متن کامل بحث + 83 بازدید | 40 پست
تو فامیلای ما دور از جون برای مراسم ختم همیشه شلوغ هست و همه میان ولی اگر طرف تو همه مجلسا شرکت کرده ...

این درسته، البته خیلی قانون نداره تو تهران

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شما هستی پول کرایه آدما رو بدی😂

از قبل هماهنگ میکنم 😄 بخدا مامان زنموم بعد ۱۵ سال تو ختم بابابزرگم یکیو بعنوان عمه نسترن به من معرفی کرد که برای اولین بار دیده بودمش 😄 فکرکنم مامانبزرگش تازه زاییده بودش

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2728

مرده پرستی ایرانیان

ما اصلا کسی تو نراسم عروسی و عقدش دعوتمون نمیکنه ولی همشون تو ختم ها می یان انگار بعد مردن ادم عزیزتر میشه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
مرده پرستی ایرانیان ما اصلا کسی تو نراسم عروسی و عقدش دعوتمون نمیکنه ولی همشون تو ختم ها می یان ...

تو شرایط بدجنسانه تر هم میخوان بازمانده ها رو بچزونن نمیان

یجور مثل فالوی اینستاس همه میخوان  فالورهای خودشون بیشتر بشه مال دیگری کمتر

تو شرایط بدجنسانه تر هم میخوان بازمانده ها رو بچزونن نمیان یجور مثل فالوی اینستاس همه میخوان  ...

اتفاقا می یان و میگن دایمو کشتی خاله م را کشتین از بس بهش نرسیدید بدتر می چزونن

من بابام بزرگه فامیله الان هیچکس نه تو مراسم عقد نه مهمونی نه عروسی نه هیچ کجا دعوتش نمیکنه حتی بچه هاش مهمونش نمیکنن عیر از من حتی عیدها هم سر نمیزنن ولی با تجربه ای که از عموم دارم بعد خدای نکرده فوتش فقط می یان و میگن ماهمین یه عمو را داشتیم شماها بهش نرسیدید اصلا بهش توجه نکردید

حالم از فامیل مرده پرست و عریب پرستم به هم میخوره

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2738
اتفاقا می یان و میگن دایمو کشتی خاله م را کشتین از بس بهش نرسیدید بدتر می چزونن من بابام بزرگه ف ...

پس پترنهای مختلفی وجود داره

اره دخترعموی مامان من بهش اس داده بود در شان عمو نبود چهلم نگرفتید

مامانم گفت بخودمون مربوطه

پس پترنهای مختلفی وجود داره اره دخترعموی مامان من بهش اس داده بود در شان عمو نبود چهلم نگرفتید مام ...

افرین به مامانت

باس میگفت در شان شماهم‌نیست‌تو کار مردم دخالت کنید

جدای از فامیل ، خیلی دوست و اشنا داریم ،جالبه واسه همه مناسبت هاشون هدیه های سنگین بردیم ، در حد تلویزیون ، یخچال و اجاق گاز و... جالبه همه اینا واسه عروسی داداشم و خواهرم نیومدن ، بعد عروسی ی شب شام رفتن خونه عروس و دوماد ی هدیه خیلی معمولی ، در حد ۱۰۰_۲۰۰ تومن به عروس دوماد دادن بهونه آوردن که ما مشکل داشتیم نشد مراسم شرکت کنیم ،عروسی پسر عموم هم به شخصه دیدم همه فامیل از ناراحتی اینکه چرا دختر اونا رو نگرفتن نه کمک میکردن نه میرقصیدن، بی تفاوت نشسته بودن مثل ی غریبه