2737
2734
عنوان

دعوای منو عشقم😐 اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3148 بازدید | 40 پست
عجقم؟؟😂 آقا این یارو خیلی عصبانی و دم دمی مزاجه ها رو نمیکنه قشنگ مشخصه از حرف زدنش حواستو جمع کن ...

دخالت ک میکنن چرا نکنن

نصف خانواده های ایرانی اینجوریم مخصوصا تو ازدواج دوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخالت ک میکنن چرا نکنن نصف خانواده های ایرانی اینجوریم مخصوصا تو ازدواج دوم

میدونی دلیل جداییش چی بوده؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
میدونی دلیل جداییش چی بوده؟ 

میگه بخاطر حرفای مادر زنم بوده با زنم مشکلی نداشتم...

بعد ی شب دعواشون میشه زنش چنگ میندازخ بهش اینم میزنتش فرداش زنه میزاره میره

دیگه م اشتی نکردن!

2728
کل خانوادشم ک ن فقط خاهرش

همون خواهرش همه رو پرمیکنهه،مگه من باهمشون مشکل داشتم منم فقط مادرشوهرم فتنه مینداخت من دوتا برادرشوهرداشتم مجرد بودن بامادرشوهرم،مادرشوهرم دشمن. شد باهام همه رو چرخوند الان با برادرشوهرام انگار دشمن خونیم بااینکه هیچ بدی بهشون نکردم ،خیلی بده که دخالت کنن و خیلی بدتره که مرد نتونه جلوشون وایسه

همون خواهرش همه رو پرمیکنهه،مگه من باهمشون مشکل داشتم منم فقط مادرشوهرم فتنه میخاد، من دوتا برادرشوه ...

منم از اولی بخاطر دخالت جدا شدم و بد دلی شکاکیش...

ولی اون ۳ تا خاهر داشت ک بدذات بودن

من اگ با خاهرش تو مراحل خواستگاری ب توافق نرسیم و باهام بد باشه تمومش میکنم!

میگه بخاطر حرفای مادر زنم بوده با زنم مشکلی نداشتم... بعد ی شب دعواشون میشه زنش چنگ میندازخ بهش ...

اصن توجیه خوبی نیست واسه کتک زدن زنش تو از کجا میدونی راست میگه واقعا اول زنه اینو چنگ انداخته؟ شاید اول این زدتش

اصن اگرم زنه اول چنگ انداخته از کجا میدونی این انقد بد نبوده که زن بیچاره رو به اینجا رسونده؟ به نظرم حتما با خانم سابقش حرف بزن و یه طرفه قضاوت نکن نمیدونم چرا اصلا حس خوبی به این ازدواج و این مرد ندارم من خیلی حسم تو این چیزا قویه. 

ببین اگه زنه انقد مشکل داشته و بد بوده چرا خانوادش هنوز اصرار دارن این بره زنه رو دوباره بگیره؟؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738
اصن توجیه خوبی نیست واسه کتک زدن زنش تو از کجا میدونی راست میگه واقعا اول زنه اینو چنگ انداخته؟ شاید ...

زنش بد نبوده...کی گفته بد بوده ..خودشم بدش نمیاد از زنه..

من نفهميدم كي به كيه ، چي ب چيه

اقا من تاپیکا استارتر رو داشتم میخوندم اصلانامفهوم بود ک هیچ توهر تاپیک داستان فرق میکرد یک تاپیک فرار بود یک تاپیک ازدواج مجدد یک تاپیک عشق و فلان برگام ریخت از این همه تناقض😲