2703
2553
سلام. شما دوستان چجوری وصلین به نت من الان یک هفته ست نمیتونم با خانوادم که ایرانن تماس اینترنتی داش ...

هر سایتی که سرورش خارج باشه قطعه

هنوز وصل نشدیم

این نی نی سایت هم تازه دیروز آوردنش روی سرور داخلی و وصلش کردن

اس ام اس به شماره خارجستان نمیرسه

020 هم کار نمیکنه

فقط تماس مستقیم تلفنی (البته اونم تا دیروز زیر 3 دقیقه قطع میشد!) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دورودم نتم وصله با فیل تر شکن 

نه شایعه نکن ، شما آمریکایی😁😁

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2720

ما دانشگاه علوم پرشکی مشهدیم دیروز ساعت دو نتا وصل شد. تلگرام اینستا همه میاره ولی خب واقعا خبری نیست زیاد فکر کنم واسه بقیه وصل نشده

دیروز رفتم سلف کارت بکشه واسه غذام شارژکنم یه پسره برگشت گفت نت قطع چیکار کنیم به مسئوله گفتم وصل شده اینقدر ملت ذوق کردن گفتن خوش خبر باشی فلان😍😂وصل میشه تاشنبه واسه همه خود وزیر ارتباطات دانشگاه تهران رفته گفته تا شنبه وصله 

2714