2733
2734
عنوان

خلط پشت حلق نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 51330 بازدید | 105 پست
یعنی اصلا بهتر نشده؟ پس چی میخوره؟

چرا خیلی بهتر شده.یعنی خداروشکر مشکلاتش ۹۰ درصد حل شد.ولی خب فعلا باید رعایت کنم که اینارو اصلا نخوره.بجز اینا همه چیز میخوره.دکتر گفته باید تا ۳شالگی رژیم باشه اگه تااونموقع خودبخود برطرف نشد بعدش باید با واکسیناسیون هفتگی حساسیت زدایی بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم خواهش میکنم جوابمو بده. آلرژی دخترت چی شد؟

سلام عزیزم

وقتی ۲ ماهش بود تو مدفوعش خون بود و اگزما میزد و...

بردمش دکتر گفت پروتئین گاوی رو قطع کن اما بازم خون وجود داشت. گفت فلان چیز رو قطع کن اما بازم خون وجود داشت دیکه آخرش شیرخودمو قطع کردم و بهش شیرخشک آپتامیل پمتی جونیور دادم تا یک سال و نیمگی

اما ماه پیش بردمش متخصص گوارش اطفال واسش تست خون واسه آلرژی نوشت دیدم بچم به پروتئین گاوی و حتی گندم و ماهی و خیلی چیزا آلرژی داره واسه همین بود که تو ۲ ماهگی وقتی هرررچی رو از غذای خودم قطع میکردم خون تو مدفوع دخترم قطع نمیشد. اون دکتر الان یک ماهه بهم‌گفت حتی همین شیرخشک هم نباید بدی و الان بهش شیرخشک الکر میدم

دختر رژیم سخت داره و نون حتی نمیتونه بخوره چون به گندم آلرژی داره و خیلی چزای ریگه نمیتونه بخوره و غذاهاش محدوده.

اگر مشکل مشابه من دارید توصیه میکنم حتما پیش متخصص گوارش اطفال ببرید و تست خون انجام بدین. البته تست خون از ۶ ماه به بعد درست در میاد.

و اگر شیر خودتون رو میدین و کلافه شدین نمیدونین بچتون به چی آلرژی داره باید بگم ممکنه طیف آلرژیش خیلییی وسیع باشه و بهتره که شیرخشک ضد آلرژی طبق تجویز پزشک گوارش اطفال بهش بدین

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
سلام عزیزم وقتی ۲ ماهش بود تو مدفوعش خون بود و اگزما میزد و... بردمش دکتر گفت پروتئین گاوی رو قطع ...

کجا لردین شما تو ذو خدا جواب بدید منم رست هسنم 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
کجا لردین شما تو ذو خدا جواب بدید منم رست هسنم 

پیش دوتر ملک نژاد عزیزم

متخصص گوارش اطفال در رشت.

بجز ایشون میتونین پیش دکتر علیزاده ببرید که ایشون هم آلرژی کودکان هستن.

آدرس و شمارشونم تو نت هست

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
درسته  پسر من اگزما نداره ولی پشت گردنش قرمزه گاهی تنها چیزی که اذیت میکنه و مشخصه خلط ...

سلام‌ عزیزم ببخشید میدونم خیلی از این تایپیک گذشته پسرتون خوب شد چجوری درمانش کردین بچه منم اینجوریه خیلی میترسم

2738
درسته  پسر من اگزما نداره ولی پشت گردنش قرمزه گاهی تنها چیزی که اذیت میکنه و مشخصه خلط ...

سلام عزیزم.. پسر من ۴ ونیم ماهشه الان.. دقیقا مثل پسر شماست. خلط پشت حلق داره شدیدا. البته الان یک هفته ای میشه. شیر بسختی میخوره. خوابشم بخاطر خلط خوب نیست. بینیش کیپ کسپ میشه. فقط هر از گاهی پشت گردنش قرمز میشه. دستشم فقط توی صورت و بینیشه. شما چیکار کردید؟ هر چند پسر شما الان بزرگ شده ماشاله . وای خواستم بدونم شما برای خوب شدن پسرتون چیکار کردید؟ 

سلام‌ عزیزم ببخشید میدونم خیلی از این تایپیک گذشته پسرتون خوب شد چجوری درمانش کردین بچه منم اینجوریه ...

سلام عزیزم. بچتون خوب شد خلط پشت حلق داشت؟ چیکار کردید که خوب شد. ؟ بچه منم خلط پشت حلق داره

سلام عزیزم شما اونموقع برای خلط بچتون چیکار‌کردین دختر منم خلط پشت حلق داره و سرفه دکتر بهش شربت حساسیت داد گفت چون تب نداره پس سرماخوردگی نیس چیکارش کنم خوب بشه؟؟؟

2706