2733
2734
عنوان

ب دوس پسرم گفتن ب زن سابقت رجوع کن ولی اینو نگیر😢

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرمن دوست پسرت خیلی دهن لق و دعوارابندازه اصلا چرا به خواهرش گفته اصلا گفته انم خصوصی نظرشو گفته ...

دقیقا بدم اومد مثل بوزینه هم اینو حرص داده خودش هر هر میخنده که خونوادم نمیخوانت

2728
2738

بخاطر اینکه قدر خودتون رو نمیدونید و قبول کردید با مرد زن‌طلاق داده ازدواج کنید. مردمم براتون ارزش نمیذارن

برای پسر زن طلاق داده‌شون باید بیان کف کفش شما و پدر و مادرتون رو ببوسن بلکه راضی بشید بهشون دختر بدید. ولی چون دست پایین گرفتید براتون قر و اطوار میان

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
بخاطر اینکه قدر خودتون رو نمیدونید و قبول کردید با مرد زن‌طلاق داده ازدواج کنید. مردمم براتون ارزش ن ...

شما که به امضایخودت پایبند نیستی امصاتو بردار😐

استارتر خودشم مطلقه هست، 

در ضمن زن طلاق داده قتل که نکرده..😐

یکم مراقبت دلهایی که با کلمات مون ممکنه بشکنه باشیم

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
شما که به امضایخودت پایبند نیستی امصاتو بردار😐 استارتر خودشم مطلقه هست،  در ضمن زن طلاق داده ...

خانمی من در مورد طلاق استارتر نمیدونستم ممنون که گفتید

ولی اگر درست بخونید ننوشتم آدم طلاق گرفته. نوشتم مرد زن طلاق داده. هنوز به حرفم پایبندم. زن تا کارد به استخوانش نرسه طلاق نمیگیره. برای همین مردی که زن طلاق میده باید خیلی ازش ترسید (یک در هزار مرد بی تقصیره. تو این موردم میبینیم که اجازه ازدواج از خواهرش میخواد. خواهرش میگه نه به اولی رجوع کن. باور کنیم که این مرد توانایی تصمیم‌گیری داره و با این حرکات خانم اول رو فراری نداده؟)

بازم ممنون که از شرایط استارتر گفتید. قصدم توهین به خانم‌های مطلقه نیست. همیشه هم معتقد بودم و هستم که به زن مرده زن بدید ولی به زن طلاق داده خیر

خانمی من در مورد طلاق استارتر نمیدونستم ممنون که گفتید ولی اگر درست بخونید ننوشتم آدم طلاق گرفته. ن ...

جالبتر شد انگار ...تمام زنهای طلاق گرفته رو می شناسید و ادعا میکنید وارد به استخوان شون رسیده.........

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
جالبتر شد انگار ...تمام زنهای طلاق گرفته رو می شناسید و ادعا میکنید وارد به استخوان شون رسیده....... ...

اون دیگه نظر و برداشت شخصی ما از آسیب‌های اجتماعیه و نظر هرکس برای خودش محترم

بازم ممنون که شرایط استارتر رو گفتید. و ممنون که نظرتون رو اعلام کردید. دقت میکنم نظراتم رو شفاف‌تر و واصح‌تر بنویسم تا سو برداشت پیش نیاد و ناخواسته کسی رو نرنجونم

موفق باشید

2706