2726
😂😂😂😂وای منم یسری یواشکی اینستا نصب کردم نمیدونست زیر یکی از عکساش نوشم وای چه خوشگلی عزیزم بچه ک ...

حالا بعد او بارها دخترای دیگه بش پی ام داد درجا بهم گفته بلاک کرده یا خودم جواب دادم و چندین بار خودم بهش پی ام دادم با اکات فیک دم پرش شدم بعد بهم نشون داده گفتم وای این دخترای هرزه چی مخیخوان از زندگیمون😂😂حالا خودمم بودم کلی هم فوش دادم معلوم نیست چ حرومزاده ایه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطور حالا شک کن از اینکارا نکرده باشم😂

دیدی چقد حال میده .تازه نمیدونه رمز گوشیشومیدونم بعضی شبا چک میکنم.بعد یسری دعوا شد اخر شب رفتم سر اینستاش دخترا رو لایک کردم شات گرفتم واس دعوای دفعه بعد بزنم تو صورتش لال شه خداوکیلیم شد گف بخدا لایک نکردم منم گفتم پس کی لایک کرده منننننن ک رمزتم نمیدونم تا ی ماه درگیر بود بخدا یادم نمیاد لایک کرده باشم🤣🤣🤣🤣هعیمیگفت ببخشید 

2728
دیدی چقد حال میده .تازه نمیدونه رمز گوشیشومیدونم بعضی شبا چک میکنم.بعد یسری دعوا شد اخر شب رفتم سر ا ...

بخدا روانی هستمی ماها😂😂😂منم خودم هربار بهش پی ام میدم بلاک میکنه خودمو از بلاکی درمیارم  اسم و ادرس کاربریمو عوض میکنم دوباره مزاحم میشم دعوا میکنم هر چند وقت یبارم تو گوشیش دخترایی که فالوش میکننو و بلاک میکنم😁