2737
2734
جدی ؟عجب

اره

اون موقع ها ک دوست بودیم کلی ام واسم خرج کرد از کادو و سورپرایز بگیر تااا تولد و مهمونی سفره خونه رستوران... 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
منم گفتم نهایتا نصف😅😅اخه خودم موذب میشم برام زیاد خرج کنن. من با دوس پسرم تو یه شهر نیستیم احتمال ...

ن 😆😝

ب نظر من ن زشت نی. اگر خودت درآمد داری اختیارش دست خودت ولی اگر پولی ک بابات میده نکن این کارو بابات گناه داره

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم گفتم نهایتا نصف😅😅اخه خودم موذب میشم برام زیاد خرج کنن. من با دوس پسرم تو یه شهر نیستیم احتمال ...

اخلاقشو ببین شاید لازم باشه یادش بدی مال من اصولا از مال مفت خوشش میاد ولی چشم و رو هم داره فقط ازاینده میترسم 

ن 😆😝 ب نظر من ن زشت نی. اگر خودت درآمد داری اختیارش دست خودت ولی اگر پولی ک بابات میده نکن این کا ...

ن درامد دارم...مرسی از اطلاعاتت بیشتر حواسمو جمع میکنم😂⁦❤️⁩

2728
ن درامد دارم...مرسی از اطلاعاتت بیشتر حواسمو جمع میکنم😂⁦❤️⁩

فدات شم پایدار باشید❤️🌹