2726
عنوان

شربت گرایپ میکسچر

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عب نداره امروز بگیر ۳۵تومنه عوصش دختر من خوبه خوب شد شبا راحت خوابید عالی بود.اگه تهرانی ببر بیمارست ...

میخرم امشب نه گلم شمالیم تهران نیستم

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
پدی لاکت روزی پنج قطره  شربتم که هر چهار ساعت دوسیسی یه سوال شربتت از این قوطی بیرمگاس دیگه ینی ...

اره عشقم‌بی رنگ

2728

بچها مرسی من برم شوهرم اومد واس ناهار بعدا بازمیام تجربهاتونو مبخونم دوستان

همونه اون که روی پسرم جواب داد ولی پدی لاکت بگیر حتما خیلی خوبه 

حتما میخرم امشب

جهشی بالا میاره؟

اوایل ک نمیدونسم رفلاکس داره جهشی یود

بعد ک فهمیدم رعایت میکنم خیلی دیگ جهشی نیستن جدیدا

چیزای اسیدی نمیخورم

سرشو بالا میزارم

نشسته شیرش میدم

اروغشو میگیرم

تو گریر میزارمش بجای زمین

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
اوایل ک نمیدونسم رفلاکس داره جهشی یود بعد ک فهمیدم رعایت میکنم خیلی دیگ جهشی نیستن جدیدا چیزای اسی ...

پسر من بالا نمیاره وزنگیریشم خوبه فقط از معده برمیکرده میپره تو گلوش تا چن دقیقه بعد سینش خسخس میکنه دکترم بردم دارو.نداد

همه داروها تقریبا یکین اگه جلدشونو نگاه کنی  گیاهین دیگه .ولی من دایمیتیکون میدادم(اگه اسمشو درس نوشته باشم) 

استارتر باید تحمل کنی دیگه چشم رو هم بزاری شده ۴ ماهش راحت میشی‌.از ۴ ماه ب بعد کولیک تموم میشه

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
همه داروها تقریبا یکین اگه جلدشونو نگاه کنی  گیاهین دیگه .ولی من دایمیتیکون میدادم(اگه اسمشو در ...

اره همه داروهارو نگاه کردم روغن شوید رازیانه .....وای خدا کنه بچم زود خوب بشه دلم میسوزه واسش

اره همه داروهارو نگاه کردم روغن شوید رازیانه .....وای خدا کنه بچم زود خوب بشه دلم میسوزه واسش

خوب میشه ان شالله اینم یه دوره س دیگه

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
خوب میشه ان شالله اینم یه دوره س دیگه

انشاله عزبزم فعلا که داره اجبازی میکنه منم توتختم شوهدم داره ارومش میکنه ولی دل تودلم نیست دلم میسوزه واسش خدا همه نی نیارو نجات بده از درد کولیک

چه جال رقیق ازهمینروزی که این تاپیک رو زدم کارن کولیکش برطرف شد😀😀😀کاش زودترمینوشتم

2706