2737
2734
عنوان

با بچه ۱ونیم ساله چه بازی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 39 پست

بادکنک و توپ بازی 

قلقلک 

دنبال بازی 

حرکات دستی 

رقص

تو حموم آب بازی 

عروسک بازی

دختر  منم یه سالشه

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمک بزن😂😂😂😂 نذار بخوره خوووب ای جون دلم گشنش بوده حتما

شور رو بیشتر میخوره.

دیگه درست نکردم گفتم بذار بزرگتر بشه بعد

علاوه بر اینه با انگشتش خمیر رو کوچولو برمیداره میماله به همه جا😖😖😖😖

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
شور رو بیشتر میخوره. دیگه درست نکردم گفتم بذار بزرگتر بشه بعد علاوه بر اینه با انگشتش خمیر رو کوچو ...

ای جونم گازش بگیر از طرف من 😘😘😘

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2728
اب کش بذار جلوش ماکارونی بدش بکنه تو سوراخاس ... نوشابه رو تهش رو ببر خونه سازی داری هر کدوم رنگش ی ...

بازی هاتون خیلی خوبه و خیلی خوشم اومد ولی ب نظرم مناسب این سن نیس  شلید تا۲ سالگی عالی باشه ازش اسکرین گرفتم ک یادم بمونه بعد برا پسرم انجام بدم😘😘

ای جونم گازش بگیر از طرف من 😘😘😘

چشم😁😁😁

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
بازی هاتون خیلی خوبه و خیلی خوشم اومد ولی ب نظرم مناسب این سن نیس  شلید تا۲ سالگی عالی باشه ازش ...

فدات شم....مادر باس کنار بچه بشینه توضیح بده براش نباس تنها بذارن بچه رو ...

این بازی ها میشه رنگا رو یاد بگیره بچه 

تمرکزش بالا میره 

من خونه سازی بر میدارم مثلا توش غذا هست قرمز غذای تنده الکی میخورم میگم وااای تنده قیافه ام اونجوری میگیرم و غذای شور شیرین تلخ 

علاوه بر رنگ ...مزه غذا هم یاد میگیره 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2738