2726
عنوان

بیماری پوستی😭😭😢😢😢😞

| مشاهده متن کامل بحث + 2461 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم این اگزماست من هم از بچگی دارم این مشکلو، بعد چند سال یک بار منطقس عوض میشه و الان متاسفانه صورتم درگیر شده... اول از همه گرمی و آجیل نخور،. بعد اینکه همیشه سعی کن مرطوب و چرب نگهش داری 

من بهترین چیزی که اثر داشت روم یکیش یه پماد ساختگی بود که البته دوستم از خارج آورده بود نمیدونم چی بود و دومی روغن شتر مرغ بود.. 

بیماری پوستی کودکان از جمله مشکلات شایع در میان کودکان است که می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. بعضی از این بیماری‌ها مثل انواع حساسیت‌های پوستی نگران کننده نیستند و برخی از آن‌ها مثل بیماری‌های عفونی احتیاج به مراقبت بیشتری دارند. به گفته متخصصان بیماری پوستی در کودکان، شیوع بیشتری نسبت به بزرگ‌سالان دارد و این موضوع تا اندازه‌ای به این خاطر است که پوست کودکان نسبت به بزرگ‌سالان از مقاومت کمتری برخوردار است

بهترین درمان ضایعات پوستی رو از سایت کیم کالا مشاوره رایگان شدم اینم شماره هاشونه 09120750932-09120132883-02186081142 بهترین و جدیدترین داروی گیاهی ضد لک و رفع چین و چروک و رفع خط اخم و رفع خط لبخند صورت خودم و مشتریان سالن ارایشگاهم از بین رفت 

بهترین درمان ضایعات پوستی رو از سایت کیم کالا مشاوره رایگان شدم اینم شماره هاشونه 09120750932-09120132883-02186081142 بهترین و جدیدترین داروی گیاهی ضد لک و رفع چین و چروک و رفع خط اخم و رفع خط لبخند صورت خودم و مشتریان سالن ارایشگاهم از بین رفت 

سلام عزیزم اگه برجستگی نداره پس قارچ نیس و احتمالا بخاطر اعصابت هست. باید اعصابت رو اروم تر کنی

برای ارامش اعصاب هم از روش های طبیعی مثل طب سوزنی یا دمنوش استفاده کن. یه مقاله هست توی سایت سوزنیران من جدیدا خوندم در این مورد هم دمنوش معرفی کرده هم روش طب سوزنی و تاثیرش روی ارامش اعصاب و در نتیجه بهبود بیماری های پوستی رو توضیح داده. بنظرم حتما بخونش.

البته حتی اگه پزشک تشخیص بده که مشکلت اصن به اعصاب ربطی نداره بازم میتونی برای درمان آکنه و جوش با طب سوزنی اقدام کنی.

دوست دار 

سلام عزیزدلم خوبی؟ ای وای بلا دور باشه عزیز ببین من یه مقاله خوندم 0 تا 100 بیماریای پوستی رو توضیح داده با کلی راهکار طلایی که میتونه کمک کننده باشه لینکش میذارم برو سریع بخون

https://sandaly.ir/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%b4%d8%af%d9%86-%da%a9%d9%81-%d9%be%d8%a7/

داروی ضد جو ش های صورت و جوش های پوستی  و نیز زیر پوستی گیاهی داریم که بسیار عالی اثر میکنن و اثر خودشون رو در ده روز اول نشون میدن . این دارو صد در صد گیاهی و بهیچوجه در اون  هیچ ماده شیمیایی بکار نرفته است

شماره تماس ما جهت سفارش  09371906565

09160402429