2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مراقب باش بیشتر استراحت کن من درد داشتم دکتر گفت استراحت کن پیاده روی خم و راست شدن ممنوع احتنال زای ...

واقعا !!!! اخه بچه هم بریچ خیلی نگرانم حالم بد شده از ناراحتی اخه دکتر یبار چکاب کرد ماه پیش گفت چیزی نیست اینا ولی نمیدونم چرا حرفش قبول ندارم میگم نکنه یه تشخیص همینجور داده اخه اذیتم ورم داره می خوتبم بلند میشم برم دستشویی دردش ببشتر

2728
واقعا !!!! اخه بچه هم بریچ خیلی نگرانم حالم بد شده از ناراحتی اخه دکتر یبار چکاب کرد ماه پیش گفت چیز ...

من زیر دلم تیرمیکشید بچه هنوز خیلی وقت داره تا بچرخه درد و فشار واژن هم تو بارداری طبیعیه مخصوصا موقع پهلو به پهلو شدن فقط باید مراقب باشی دیگه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من زیر دلم تیرمیکشید بچه هنوز خیلی وقت داره تا بچرخه درد و فشار واژن هم تو بارداری طبیعیه مخصوصا موق ...

نه دلم تیر نمیکشه نزدیکی هم اصلا ندارم از ماه اول که بگم ورم بخاطر اونه وزن  بچه تو ۲۷ چقد باید باشه ؟؟؟گفتم شاید وزنش بالاس 

نه دلم تیر نمیکشه نزدیکی هم اصلا ندارم از ماه اول که بگم ورم بخاطر اونه وزن  بچه تو ۲۷ چقد باید ...

نمیدونم من هفته بعد سونو دارم دکترم تو مطب سونو کرد فقط گفت رشدش خوب بوده نگفت وزنش چقدره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
ازین سوالهای رومخی بودا

چند روز پیش تو خیابون همسایمونو دیدم میگه این دومیه...میگم نه همین و دارم فقط ..میگه وا پس اون که ۵ سالش بود کو😳😳😳😳میگم همینه دوسالشه...گیر داده نه تو یگی دیکه داری

درست میشه دایی  
چند روز پیش تو خیابون همسایمونو دیدم میگه این دومیه...میگم نه همین و دارم فقط ..میگه وا پس اون که ۵ ...

وای ماهم ی همسایه خاله زنک داریم همش بمن میگه چرا بفکر خودت نیستی حامله شو حتی ببخشید یبار بهم گفت جلوگیری نکن😳😳😳😳😳