2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم بیشتر شبیه دیوانه ها شدم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 41 پست
حرف از خودکشی و فرار از خونه زیاد میزنه معلم مدرسه چندبار بهم گوشزد کرده

شما ک مادرشی باهاش درارتباطی ب نظرخودتون دلیلش چی میتونه باشه؟دوستاشو میشناسی؟میدونین با کی درارتباطه؟جو خونه چطوریه همیشه تنش هست ؟اینا مهمه.سعی کن ببریش پیش ی مشاوره حتما ..این قضیه رو جدی بگیر و ازهمه مهم تر رفتار شما و پدرش خیلی مهمه یخورده درکش کنین باهاش دوست باشین باورکنین بی محبتی و کم توجهی بی تاثیر نیست رو روحیه بچه ها

یا کاشف الکرب(ای برطرف کننده غم)
عجب ادمیه ها  نمیشه خودت بری سرکار ؟انقد منت پولشو نذاره

میگم بچم قصد فرار از منزل داره حرف خودکشی میزنه. برم سرکار فکرم پیش پسرم باشه؟بذارم تنها خونه هزار بلا سر خودش میاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا صبرت بده فدات شم .پسرت که بدنیا اومد اینطور نبوده که عزیزم این رفتارا در طول این چند سال زندگیش اتفاق افتاده کاش زودتر مدریت میگردی فدات شم .خیلی سخته خدایا کمکمون کن همه مون به ی دردی دچاریم که کم میاریم کمکم کن از این رنج‌ها هم عبور کنیم .هیچ‌زندگی بدون رنج نیس فقط نوعش فرق داره .با پسرت حرف بزن محبت کن غذاهایی که دوست داره بپز ی کاری کن شما رو به عنوان ی دوست بپزیره تو رو‌خدا نذار ادامه دار شه خودت داری عذاب میبینی .خودتم بی تاثیر نبودی تو این رفتارا بپزیر گلم هم رفتار شوهرت هم بچه ات

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉
2731
میگم بچم قصد فرار از منزل داره حرف خودکشی میزنه. برم سرکار فکرم پیش پسرم باشه؟بذارم تنها خونه هزار ب ...

عزیزم😔

یهویی این حرفارو میزنه؟

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
مشکلش خیلی حاده میگه خودم میخوام بندازم زیرتریلی . به شدت فحشهای خیلی ناجوری میده منو کتک میزنه وسای ...

کاش میتونستم کمکتون کنم

خیلی ناراحت شدم براتون امیدوارم هرچه زودتر وضعیتتون بهتر بشه

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘
پولم انقدر زیاد نبود تازه اینم از جیب شوهرم صبح که خواب بود برداشتم وگرنه غوغا به پا میگرد

بی پولم باشی اشتباه محض کردی

حاضری تو پرونده پزشکی یکی دیگه مشکلات روانی بچت ثبت بشه؟

میدونی اینکار قانون شکنی بزرگیه

یجور دزدیه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
بی پولم باشی اشتباه محض کردی حاضری تو پرونده پزشکی یکی دیگه مشکلات روانی بچت ثبت بشه؟ میدونی اینکا ...

اون بچه عکسش خیلی شبیه پسرم بوده از لحاظ سن نیز همین طور .‌چطوری میخواست دردسر بشه باید حتنا داد هوار سرم میورد کاغدی که چند ساعت وقت گذاشتم با خط خوانا از مشکلات پسرم نوشتم باید مچاله میکرد😢

2738
اون بچه عکسش خیلی شبیه پسرم بوده از لحاظ سن نیز همین طور .‌چطوری میخواست دردسر بشه باید حتنا داد هوا ...

برای اون بچه سالم دردسر میشه

تو به اون ظلم کردی و استارت کلاهبرداری و دزدی رو زدی و به بچت یاد دادی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
برو بابا دیگم نیا تاپیکم

تاپیکاتو خوندم

حتما مراجه کن به ی روانشناس.

مراکزی هستن کمکت کنن

ایشالله برات ی راه و ی فرج بیاد