2726
عنوان

لعنت به همچین زنایی

| مشاهده متن کامل بحث + 7686 بازدید | 191 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبیه این اتفاق واسع من افتاد.دوستم و شوهرم ریختن روهم طلاق گرفتم.بچه هامم گرفتم الان شنیدم زنش نازاهست کلی دوا درمون میکنه بچش نمیشه .شوهر منم مواد مصرف میکنه.یعنی قشنگ ب خاک سیاه نشستن من خوشبختم .درسته مشکل و سختی دارم زیادم دارم ولی اولش بچه هامو دارم .دومش امنیت و ارامش دارم حال دلم خوبه

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2728
یره با شوهر عاطفه تا چشش دراد خاکبرسر عوضیش تا به دوهزار پول میرسن جو مبگرتشون نباید اصن بزاری مردا ...

به نظر منم اگه شوهر عاطفه مرد خوبی باشه این خانوم باید بره با اون زندگیشو شروع کنه تا ک  و  ن هردوتاشون بسوزه

برادرش رفته دنبال کارش  وکیل گفته از ۶ ماه پیش دنبال کارای اقامتش بوده هدفشون ترکیه نیست از تر ...

اصلا چیزی به عنوان صیغه یا ازدواج دوم در بررسی پروندهای مهاجرتی نداریم غیرممکنه همچین مدرکی در هیچ سفارتی بررسی بشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
شبیه این اتفاق واسع من افتاد.دوستم و شوهرم ریختن روهم طلاق گرفتم.بچه هامم گرفتم الان شنیدم زنش نازاه ...

دقیقا تو یکی از اشناها هم همینجورشد مرد 5تا بچه اش موند زنه هم 4تا بچه اش مال 32سال پیش هست حتی به مردسنگ سار دراومد سال 66نزدیک 1ملیون دادن شوهر زنه الکی گفت زنم طلاق دادم الان زن اول بچه هاش بزرگ شدن سروسامون گرفتن مرده معتادشده اصلا به روزی افتاده که مثل کارتن خوا شده میگن همون زنه هم اصلا به اش خونه هم نمیذاره تو د وضعی افتاد 

به نظر منم اگه شوهر عاطفه مرد خوبی باشه این خانوم باید بره با اون زندگیشو شروع کنه تا ک  و  ...

ن بوش در اومد ک مرد خوبی نیس!!!🙄 فقط باس در مقابل حرفای اون پلید چنتا استیکر خنده مث این😂😅 میداد بعدشم میرف مهریه اشو میزاش اجرا.. بچه هم ک نداره خوش باشه برا خودش... یه روزم اون ک و ن لقش میسوزه ک دیگ خعلیییی دیره..

دورَم زَد سَرش گیج رَفت افتاد جلو پام 😁😎😉
مرد خوب هست ایا

اره تو هر جنسی خوب وبدش هست

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

صددرصد این تاپیک دروغه.

امضام عملیه؛ اول چشماتو ببندو تجسم کن:میری دریخچالو باز میکنی از توش چندتا گوجه سبز ترررش ورمیداری میجویی میجویی بعدسریع دو سه قاشق آبلیمو از روش میخوری و در آخر یه تیکه کاموا ورمیداری میجویی میجویی .اگه یجوری شدی یه صلوات بفرس...