2703
2553
عنوان

خانمای بارداربیان زودییییییییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 22 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گرفتم ولی استراس که دارم همه چی روبهم میریزه😭😭

منم رژیم گرفتم،اول و آخرش دست خداست ،ان شاء الله همون چیزی که میخوایم بشه🙏

🔊👈لطفااااا لاااااایک نکنید لطفااااا 🔕🤨
2456

والله من که خیلی دلم روشنه،۲۹ موعدمه ان شاء الله که باردار باشم و سالم باشه و نی نیم پسمل باشه.

ان شاء الله خدا به شما هم یه پسر تُپل و ناز بده.الهی آمین

منم رژیم گرفتم،اول و آخرش دست خداست ،ان شاء الله همون چیزی که میخوایم بشه🙏

ازرژیمت بگو؟من روزی ۳استکان چای دارچین میخورم .ناشتافلفل سیاه وعسل وساهدانه میدم به خودم وشوهرم .لبنیات نمیخورم بیشترحبوبات میخوریم نخودولوبیاچیتی لبنیات وگوشت قرمزخودم نمیخورم .ولی مرغ میخورم وبرنج خرمامیخورم ویتامین دی واهن وزینک میخورم به شوهرم میدم شکروچای هم نمخورم قبل اقدام فلوکانازول وگایافنزین میخوام بخورم چندروزمونده به اقدام یه نخودجوش شیرین میخورم ازبرج ۷رژیم برج ۹میرم اقدام تخمک گزاری باکیت مشخص میکنم اگه اشتباه بودتورژیم بگودکترنرفتم ازنت سرچ کردم

ازرژیمت بگو؟من روزی ۳استکان چای دارچین میخورم .ناشتافلفل سیاه وعسل وساهدانه میدم به خودم وشوهرم .لبن ...

ما کلا مصرف لبنیات و سردی رو قطع کردیم ،شیر ماست دوغ الان چهار ماهه که نخوردیم ،غذامون رو با نمک زیاددد و فلفل سیاهه زیاد می خوریم، شوهرم عسل و خرما و گردو زیاد استفاده میکنه.ترشی هم اصلا استفاده نمی کنیم آخه اسیدی هست ،دیگه چهار ماهه یدوفولیک و ویتامین د استفاده میکنم،شوهرم اسید فولیک و ویتامین ث.تخمک گذاریم هم رفتم سونو مشخص شد که چه زمانی هستش.

2714