2733
2734
عنوان

بی بی چک📷 عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 119 پست
دو تا خط تیره بیوفته ( خیلی تیره) پسره

بزنم بانرم افزار بازگشت عکسای پاک شده میاره بنظرت؟؟

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
بزنم بانرم افزار بازگشت عکسای پاک شده میاره بنظرت؟؟

نمیدونم ک

ولی دو تا خط تیره پسر میشه تجربه ثابت کرده

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ک ولی دو تا خط تیره پسر میشه تجربه ثابت کرده

اخ زدم نیاورد لعنتی ولی یادمه دوتا خط تیره انداخت آخری

2731
پس پسره 😍😍😍😙😙😙

ان شاال‍ا‍ه ک باشه ممنون آجی دعا کن برام تازه اسمم براش انتخاب کردم محمد علی😍حالا ۱۸سونو آنومالی دارم ک دقیق میگه ان شاال‍ا‍ه ک پسر باشه 

ان شاال‍ا‍ه ک باشه ممنون آجی دعا کن برام تازه اسمم براش انتخاب کردم محمد علی😍حالا ۱۸سونو آنومالی دا ...

امیدوارم گلم..چ اسم قشنگی 😍

اسم پسر من محمده

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
امیدوارم گلم..چ اسم قشنگی 😍 اسم پسر من محمده

قربونت گلم محمد هم قشنگه خوش نام باشه مهربونم

2738
باشه گلم 😊😊😊

❤❤❤❤❤میام میگم بهت واز تا اون روز دعام کن آجی ان شاال‍ا‍ه  ک احتمال صد درصد پسر میشه 

❤❤❤❤❤میام میگم بهت واز تا اون روز دعام کن آجی ان شاال‍ا‍ه  ک احتمال صد درصد پسر میشه

اره مطمعنم گلم

اره بخدا😄حامله ای

عزیزم تاپیک آخر منم میبینی بی بی چکم مثبته ؟

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2706