2726
خخخخخ چه میدونم فکر کنم خودشون هیچ بادی ازشون نمی وزه 😂😂😂😂 ولی جدا از شوخی گفت مردا میان از حواب ...

وای این مردا چرا عقل ندارن اینجا هم دست از سر ما برنمیدارن نمیزارن شاد باشیم..خوب میکنی خواهر دوری کن منم از این به بعد دوری میکنم...شوهر اون خانومه اومد یا هنوز مفقود الاثره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای این مردا چرا عقل ندارن اینجا هم دست از سر ما برنمیدارن نمیزارن شاد باشیم..خوب میکنی خواهر دوری ک ...

والا نی نی یار قطعم کرد نزاشت بفهمم چیشد ولی خیلیییییی تاپیک باحالی بود یعنی آدم غش میکرد از کامنتا یکی نوشته بود سلام من شوهرشم الان از مریخ کامنت میزارم اومدم بگم لعنت بهت ک با اون گ و ز منو پرت کردی  فضا حالا دنبالم میگردی 😂😂😂😂😂😂😂😂

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
2728
واااای کاش منم بودم😂😂😂😂😂

آره از دستش دادی خخخخخ   

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥