2410
2553
یه پسر دوساله دارم.قصد دارم یدونه دیگه م داشته باشم.همسرم ک گفته ازبرج چهارم اقدام کنیم.حالاخداهرچی ...

میخای بچه ت ۱۴۰۰ دنیا بیاد😂؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این ناخواسته بود ما اصلا ب بچه سوم فکر نمیکردیم و نمیخاستیم ولی ناخواسته باردار شدم خواستم سقط کن ...

پسر سختتره والا

دختر شیرینه 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

منم پسرم ۳ سالشه شوهرم میگه ن بسه ولی بچم خیلی تنهاس خیلییییی .چیکارکنم بچه دار بشم راضی نمیشه جلوگیری داریم

خدایا شکرت هزاران بار ب هزاران دلیلدرتاریخ ۲۰/۷/۱۴۰۰بیبی چکم مثبت شد۲۶/۷/۱۴۰۰سونو رفتم و ساک تشکیل شدع بود قراره ۳هفته دیگه برم و صدای قلب نینی کوچولو مو بشنوم خدایا میشه خواهش کنم هرکی منتظر این لحظه هاس ب آرزوش برسونی اخه هیچ لذتی تو دنیا بالاتر از مادرشدن نیست خدایا تو رو به فاطمه زهرا هرکی دلش نینی میخاد هرچه زودتر مامان بشه میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستین؛اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2456

دوس دارم ازدواج ک کردم دوتادختربیارم ویه پسر

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
منم پسرم ۳ سالشه شوهرم میگه ن بسه ولی بچم خیلی تنهاس خیلییییی .چیکارکنم بچه دار بشم راضی نمیشه جلوگی ...

خب الان تنهاس یکم بزرگتر شه میفهمین بهتر یکی هست خودشم راضی تر ، چون توجه و پولتون به اوون میرسه 😅😅😅

یا حضرت عباس 😐😮🙁 بیخیال با این اوضاع ایران 

اخه دوس دارم😍

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
2714