2726
عنوان

پسرای کرد چه جوری ان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19474 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم هم کردم هم لکم کردا اصلا مثه قبلنا غیریتی نیستن توی شهر کرد نشین بزرگ شدم ازدواج کردم ولی متاسفانه الان اکثرشون میخوان زناشونو به رخ بقیه بکشن حتی خیانتشونم خیلی زیاد شده ولی خدایی انصاف دارن حرفشون حرفه ولی در کل لکا بهترن از هر لحاظی

2728

ما کورد های سنندجی پسرامون اصولا رو رل شون خعلیییی غیرتین ولی اگه سر به سر شون بزارین سر ب تن تون نمی زارن یکم دوست دارن لات باشن یه قمه همیشه تو جیب شون هست ولی اگ حرف ناحق باشه

ببین عزیزم من کردم کرد کرمانشاه 

مردای ما خیلی غیرتین ولی نه جوری که ازارت بدن غیرتشون سر بریدن یا چاقو فرو کردن تو شکم نیست، اونا فقط می خوان ناموسشون از تجاوز و تعرض در امان  باشع . من  دختر کردم و اطرافیانم همه ازادی داریم ولی به نحو احسن. اینایی که میگن غیرت ماله قدیما بود اشتباس. درسته پسر های امروزی همه دوست دختر و ... دارن ولی اینو بدون هیچ وقت ازش سو استفاده نمیکنن چون می ترسن یکی از ناموس خودشون سو استفاده کنه. ببین همه ی اطرافیانم مهمون نوازن و اگه مهمونشون غیره کردی باشه قطعا باهاش کردی حرف نمیزنن چون بی احترامیه. پسرامون بچه ننه نیستن چرا احترام مادرو میگیرن و براش هرکاری میکنن چون مادرشونه ولی جایگاه زن پیش شوهر فرق داره. بیشتر کردا زن دوستن و برای شاد کردنه همسرشون همه کاری می کنن☺ 

و یکی دیگه که میگن شاید چون فارسی بلد نیستن کردی حرف میزنن هم اشتباس چون تا جایی که من میشناسم همه تحصیل کرده و با سواد هستن و زبان فارسی زبان مشترکه همه ایرانه مگه میشه بلد نباشن؟؟!!و یکی دیگه اینکه مردامون همه کاری هستن تعصب دارن ولی تعصب بیجا نه ☺ فکر نکن چون کردم این هارو گفتم نه فقط واقعیت هارو گفتم☺

من دیدم هرهفته زناشونو میبرن تو جاده ورودی شهرشون که به دوستشون نشون بدن

نمیدونم چرا این فکرا رو می کنید اینایی که شما میگید یه مشت بی غیرت هستن که تو شهر میچرخن . بعدشم کدوم بیشوری زنشو میبره ورودی شهر به بقیه نشون بده والا یه چیزایی میگید ادم شاخ در میاره 😕

راستش من یه مدت با آقای کورد بودم در حد نامزدی 

خیلی بی غیرت بود ،البته با عرض معذرت از کوردهای عزیز و با غیرت .

از من حجاب ناجور میخواست و...

البته یه خانواده ی کورد دیگه رو هم میشناسم ،خیلی تمایل دارن زنشون رو به دیگران نشون بدن ،به نظرم با غریبه ها زیادی راحتن و هر کسی رو راحت توی خونه و زندگیشون راه میدن

من حقیقتا از این رفتارشون اصلا خوشم نمیاد .البته فکر نکنین من مذهبی ام ها ،نه اصلا .

البته این تجربه من بود ‌.و مطمعنا همه ی کوردها این مدلی نیستن 

راستش من یه مدت با آقای کورد بودم در حد نامزدی 

خیلی بی غیرت بود ،البته با عرض معذرت از کوردهای عزیز و با غیرت .

از من حجاب ناجور میخواست و...

البته یه خانواده ی کورد دیگه رو هم میشناسم ،خیلی تمایل دارن زنشون رو به دیگران نشون بدن ،به نظرم با غریبه ها زیادی راحتن و هر کسی رو راحت توی خونه و زندگیشون راه میدن

من حقیقتا از این رفتارشون اصلا خوشم نمیاد .البته فکر نکنین من مذهبی ام ها ،نه اصلا .

البته این تجربه من بود ‌.و مطمعنا همه ی کوردها این مدلی نیستن 

2706