2726
عنوان

بگیم خونه از خودمونه یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه کاریه خب !!!! از کی میترسه؟ به نظرم باهاش جدی اتمام حجت کن مگه ادم مسخره مردمه 

اره خیلی زیاده روی میکنه 

بهشم میگم میگه نهه چشم میخوریم چون متاسفانه برادراشم وضع مالیشون خوب نیست ب خدا خیلی ب ما بد کردن اما همش میگم ای خدا اینقدر نعمت بریز روسرشون ک خیال همسر من راحت بشه 

2728
نوشتم برات . شما هم حق داری به داشته هات افتخار کنی یعنی چی که ندارم بدبختم . باهاش جدی صحبت کن .

اره ب خدا طلام هیچی نمیزاره بندازم بااینکه ما کوردیم و رسم طلا داریم مثلا عید انداختم با اینکه دیگه رو خرفش حرف زدم راضی نبود دیگه همش میکفت این طلاها رو باباش گرفته براش این سری دیگه ننداختمشون پرسیدن گفت فروختم دادم رهنمو تمدید کردم

اره ب خدا طلام هیچی نمیزاره بندازم بااینکه ما کوردیم و رسم طلا داریم مثلا عید انداختم با اینکه دیگه ...

اسی جون جاری منم یکی دوتا النگومو میبینه میسوزه بعد مادرشوهرمو پر می‌کنه که اونم پدرشوهرمو پرکنه😂که ب شوهرم میگن طلاهای زنتو بفروش ماشین بخر ماشین مارونبر

فقط سرش تو زندگیه منه انقد سوال میپرسید اولا منم ب مادرشوهرم گفتم چیه جاریم هی ی ریز سوال میپرسه چقد فضوله بعد مادرشوهرم به گوشش رسونده بود دیگه کمتر می‌پرسه.حس میکنم مادرشوهر وجاری و خواهرشوهرم باهمن من تنهام بعد همیشه میخان ناراحتم کنن.