2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی اگه حرکتاش کم باشه شکمم کوچیک باشه بده    آخه من احساس میکنم کوچیکه ..حرکت اصلا انگار ...

اگه سونو گفته خوبه مشکلی نداری فقط در زمانی که حرکت کم باشه وشکم کوچیک امکان کم شدن مایع آمونتیک وجود داره که حتما تو سونو چک شده پس جای نگرانی نیست..

ای خدا اینم شد ترس؟ منم هفته چهاردهمم توهم دارم همش فکر میکنم بچم یه چیش نشه بچه ها شما هم مدام نگ ...

منم اینجوری ام

همش فک میکنم چیزیش شده😢😢

هفته ۱۲ هستم

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2738
اره چقد دوران پر استرسیه ولی همه میگن از بارداری لذت ببر 

لذت چی چی بابا !! از تهوع دارم میمییییییرم فقط خودمو نگه میدارم بالا نیارم

روزا نگرانم نکنه چیزیش شده

شبا نگرانم نکنه روی شکم بخوابم بچه م له بشه

😭😭😭😭

میگماااا از چندماهگی نباید روبالا خوابید؟

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
بله عزیزم ادم کلی نگران میشه. من تازه خواب های وحشتناک هم میببنم در موردش دیگه بدتر‌  ولی خب خ ...

واییییی منم چند روزه خواب بد واسه نی نی م میبینم بیدار میشم کلی غصه میخورم😢

نکنه مشکلی داشته باشه

نکنه سقط بشه

شنبه نوبت nt سه ماهگی اول دارم

واییییی منم چند روزه خواب بد واسه نی نی م میبینم بیدار میشم کلی غصه میخورم😢 نکنه مشکلی داشته باشه ...

نهدعزیزم اصلا نگران نباش. این خواب ها تو دوران حاملگی بخاطر تغییرات هورمونی طبیعی هست. امیدورام دوران بارداری خوبی داشته باشی و به سلامت زایمان کنی

نهدعزیزم اصلا نگران نباش. این خواب ها تو دوران حاملگی بخاطر تغییرات هورمونی طبیعی هست. امیدورام دورا ...

کلافه ام ، من خیلی بدخواب و بی خوابم

قبل بارداری اصلآ نمیخوابیدم و مغزم همیشه فعال بود.... یعنی حتی توی خواب هم متوجه اتفاقها و صداها میشدم انگاری که هنوز بیدار باشم و فقط دراز کشیده باشم.

الآن تا ۲ دقیقه چشم روی هم میذارم کابوس میبینم کابوسهای وحشتناااااااک . با ترس از خواب پا میشم هی میگم خداکنه کسی چیزیش نشده باشه! خداکنه بچه م سالم باشه!

2706