2733
2739
عنوان

کسی به فال اعتقاد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 58 پست
گفت پسر ودختر داره تو طالعش.. نگران نباشه و صبور باشه،تا قبل از سال جدید باردار شدن داره صدرصد.. اگه ...

ممنون عزیرم خداخیرت بده 

خدایامیشه تااخراین ماه منم تیکربارداریموبزنم 
گفت پسر ودختر داره تو طالعش.. نگران نباشه و صبور باشه،تا قبل از سال جدید باردار شدن داره صدرصد.. اگه ...

شمارشو به منم میدی؟؟

رایگانه؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند میگیره؟ازدواج منم بپرس ازش عزیزم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
شمارشو به منم میدی؟؟ رایگانه؟؟

فال رایگان نمیگیره.. من تقریبا هردو هفته پیشش فال میگیرم، ی موقع زنگ میزنم نیتی دارم رایگان میگیره.. فال 30میگیره، اولین بار ازم 25گرفت، بعد گفت تو زیاد فال میگیری الان باز همون25میگیره

2731
2738
واسه منم بگو کی ازدواج می کنم؟

تیر ۹۹ حالا مگه من غیب دانم؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
😃😃😃واسه اونا گفتی گفتم واسه منم بگو

اخه واسه اون خانم به دلم افتاد اسفندماه باردار میشه