2726
عنوان

پری لعنتی یا بیا یا برو

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 102 پست

سلام بچه ها خوبيد ببخشيد من يه سوال دارم ميشه جواب بديد 

من ٢ بار سقط داشتم بعد ماه پيش بدون هيچ اقدامى ٧ روز عقب انداختم روز هشتم پرى اومد بعد روز هفتم پرى رفتم آز دادم با كلى تعجب بتام ٤٣٢ بود ولى سنو چيزى نشون نداد وقتى دوباره از دادم بتام ٧٥ شده بود بعد از  دو روز ٣٥ شده بود و اين كه دكتر گفت مثبت كاذب بوده و من ونا خواسته رابطه بدون محافظت داشتم اصلاً فكر نميكردم و اين ماه الان ١١ روز عقب انداختم روز ٢ و ٤ بى بى چك زدم منفى شد ديشب كه روز ١٠ بود بى بى چك زدم يه خط كمرنگ شد به نظرتون دوباره اشتباه شده يا نه؟ گيج شدم به خدا خيلى دلم بچه ميخواد 

الهى كه هر كى بچه ميخواد خدا بهش بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبيد ببخشيد من يه سوال دارم ميشه جواب بديد  من ٢ بار سقط داشتم بعد ماه پيش بدون ه ...

سلام عزیزم،واقعا خیلی پیچیده شد🙄🙄این که پری شدی پس یعنی باردار نبودی،انشاءالله این ماه کاذب نباشه،من به شخصه همچین تجربه ای ندارم دوستان اگه میدونن راهنمایی کنن

2728
ایسان جان ببخشید تو تایپیکتون پر حرفی کردم 

سلام عزیزم،بیبیم مثبت شد،باورم نمیشه،خداروشکر،اومدم صدات کنم بگم خیلی یادت کردم وقتی دعا میکردم،انشالله خدا بهت یه نی نی سالم و صالح بده به زودی زووود

وایییییی ایسان، خیییییییلیییییییی خوشحال کردی ،خدا رو شکرررررررر ،آبجی گلی مراقب خودت باش فقط استراحت کن ،تو رو خدا کاسه من حتما دعا کن من کاست آون روز خیلی دعا کردم

برام دعا کنیدخدا یه نی نی بهم بده 
وایییییی ایسان، خیییییییلیییییییی خوشحال کردی ،خدا رو شکرررررررر ،آبجی گلی مراقب خودت باش فقط استراح ...

عزیزن ممنون از دعاهای قشنگت،از ته دلم واست دعا کردم انشاءالله خدا حاجت روا کنه،به زودی زوود

عزیزن ممنون از دعاهای قشنگت،از ته دلم واست دعا کردم انشاءالله خدا حاجت روا کنه،به زودی زوود

مرسی گلم، خدا حاجت همه منتظرها رو بده ،بهترین خبر رو اول صب بهم دادی برات خیلی خوشحال شدم  

برام دعا کنیدخدا یه نی نی بهم بده