2737
2734
عنوان

بچها بیاین بهم روحیه بدین کچل کردم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 18485 بازدید | 531 پست
عزیزم چرا حنا وسدر وتخم مرغ برا موی چرب خوب نسیت؟؟؟؟؟؟؟من چربه موهام میخوام امتحان کنم.چرا بده؟؟؟؟

خب چون روغنن دیگه،بعضی از ریزشا بخاطر چربی زیاده،اینارم ک بزنی بدتر میشه.

ولی بجاش میتونی حنا و سدر با چند قاشق چای دم کرده بزنی ب موهات تا چربی موهاتو بگیره

حنام که تقویته.

یا حنا رو باچند قاشق جوشونده ی بابونه قاطی کنی بزنی ب موهات،عالیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اسی جان میشه جوابمو بدی اوزانسیه

منم از ریزش کچل دارم میشم

شما واسه موهات کاری کردی؟ چیزی ساخت یه موهات؟؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
سلام اسی جان میشه جوابمو بدی اوزانسیه منم از ریزش کچل دارم میشم شما واسه موهات کاری کردی؟ چیزی ساخ ...

سلام عزیزم

من حنا میزنم موهامو خیلی ضخیم  میکنه

تخم شنبلیله هم میزنم جلو ریزشمو میگیره

قرص بیوتینم خیلی خوب بود 

ولی با همه ی اینا فقط تونستم موهامو از نازکی در بیارم،هنوز فرق سرم پیداست،ولی با همه ی اینا راضیم☺

2728
سلام عزیزم من حنا میزنم موهامو خیلی ضخیم  میکنه تخم شنبلیله هم میزنم جلو ریزشمو میگیره قرص ب ...

بازم خوبه

فقط حنا رو خالی میزدین یا با چیزی؟؟ میشه توضیح بدین؟

شامپو چی میزنین؟؟

راستی موهاتون دراومد؟😊 منم کچل کزدم😖

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
بازم خوبه فقط حنا رو خالی میزدین یا با چیزی؟؟ میشه توضیح بدین؟ شامپو چی میزنین؟؟ راستی موهاتون در ...

ارهههه خیلی زود در اومد

فقط تا دوماه روسری میپوشیدم ،الان بعد از۴ ماه ۶-۷ سانتی در اومده 😊

والا حنارو با یکم روغن یا سدر قاطی میکردم میزدم که موهام قرمز نشه،ولی چون یکمی موی سفید دارم دیگه الان فقط حنای خالی میزنم سفیدام مسی میشن دوس دارم😁😁

فقط یکم بابونه هم دم میکنم اگه باشه ،بجای اب جوش،همون بابونه رو صاف میکنم میزنم، من هر هفته یا هر دوهفته میزنم،اگرم موهات خیلی چربه یکم چایی بریز توش بجای ابجوش 

اون تخم شنبلیله هم خیلی خوبه جلوی ریزش منو میگیره ،

طرز تهیشم اگه نمیدونی؛ 

یه قاشق تخم شنبلیله رو تو یه لیوان اب میریزی از شب تا صبح بمونه،فرداش یه نصف لیوان اب دوباره میریزی توش ،یکم میزاری رو حرارت بجوشه بعدم ابشو اسپری میکنی به موهات،

قرص بیوتینم ترجیها خارجی بگیر،(اگه ناخونات نرمه و موهات نازک شدن بدنت کمبودشو داره)هم برا مو و ناخون خیلی خوبه،بعد اخلاقم خیلی خوب میکنه و رو عقلم تاثیر میزاره😂😃😁من دوماهی میخوردم همه میگفتن خیلی حرفای حکیمانه میزنی چت شده😂😂