2733
2734
عنوان

دوستم میگه :جووووووون من چقدررررررر خوشبختم !!! 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاطرات هم مینویسع ، همش بدلیجات میخره .و رژ لب و سایه چشم کوفت وزهرمار،. ..

وااای خوش ب حالش😄

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
2728
😟

والابه خدا، نه پس بشینه غصه دنیاوفلانی وفلانیوبخوره!!!!! کاش منم میتونستم مثل اون باشم

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
عزیزم کجا میری

ی خانمی سمت خودمون دیگه دوست شدم باهاش😍

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

از اول روحیه اش انقدر خوب بود یا الان اینجوری شده؟؟؟ممکنه دچار افسردگی شده باشه، و تو فاز مانیک باشه، تو اون دوره فرد به ردبختی هاش هم میخنده تا فاز بعدی که غم و دیوانگیه رخ نشون بده

2738