2726
عنوان

عشق یعنی .....

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عشق یعنی 6 ماه تا 2 سال   اول رابطه  

گل گفتی، تازه به یه سال نمیکشه  

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2728

عشق یعنی میان سرمای صبح پاییز نگاهت میکنم از دور اما تو هیچوقت نخواهی دانست غریبه ی آشنایی درست همان وقتی که تو پالتو ات را بیشتر دور خودت میپیچی بیشتر عاشقت میشود...

عشق یعنی هرچقدر که قلبم را میشکنی باز هم عاشقت باشم و با خود بگویم قلب برای شکستن است دیگر...

همه بیمارستان پر شده بود از صدای جیغ دختری که برای شیمی درمانی نمیذاشت دست به موهاش بزنن...!
عشق یعنی میان سرمای صبح پاییز نگاهت میکنم از دور اما تو هیچوقت نخواهی دانست غریبه ی آشنایی درست همان ...

عااااالی . دو خط آخر متن خیلی زیباس 💖💖💖🌹🌹😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

عااااالی . دو خط آخر متن خیلی زیباس 💖💖💖🌹🌹😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

❤❤❤

همه بیمارستان پر شده بود از صدای جیغ دختری که برای شیمی درمانی نمیذاشت دست به موهاش بزنن...!