2737
2734
عنوان

ویار نداشتن .دختر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3363 بازدید | 25 پست

ربطی به جنسیت نداره .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سر پسرم ویار نداشتم تهوع هم خیلی کم 

سر این نی نی هنوز جنسیتو نمی دونم ولی نسبت به پسرم حالت تهوع و سرگیجه و بی‌حالی کاملا محسوس بود تهوعم بیشتر شبا بود ولی خوب اینا که ربطی به جنسیت ندارن

من نینیم دختره پنج ماهم تموم شده هنوز ویار دارم😣😣😣😣😣

من الان هفته 26 هستم عزیزم

هنوزم بالا میارم

تهوع یه لحظه ولم نمیکنه

منم دختر دارم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2738
من الان هفته 26 هستم عزیزم هنوزم بالا میارم تهوع یه لحظه ولم نمیکنه منم دختر دارم

منم هفته ۲۴ هستم نمیدونم کی میخواد تموم بشه این تهوع😭😭😭😭

خدایا به همه اونا که آرزوی مادر شدن دارن  یه نی نی ناز بده دخمل منم برام حفظ کن😍😍
منم هفته ۲۴ هستم نمیدونم کی میخواد تموم بشه این تهوع😭😭😭😭

من که دیگه امیدی به خوب شدن ندارم  

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

نه عزیزم به این چیزانیس زنداداشم دوماه پیش زایمان کردچنان ویارداشت ازبس اوق میزدوبالامیوردکه زیرچشاش کبودمیشدولی بچش پسربودمنم الان خودم بچه سومموباردارم اصلاویارندارم گه گاهی فقط انقددوست دارم دخترباشه