2726
عنوان

تعبیرخواب دیدن ماه وخورشید همزمان در اسمان کسی بلده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3710 بازدید | 39 پست

من به این سید خیلی اعتقاد دارم چون هربار چیزی گفته درست بوده. چندسال پیش یکی از همکارام فوت شد مرد بود متاهل باما رابطه خانوادگی داشتن یمدت بعد از فوتش من خاب دیدم خودش دسته سینه زنی همه سیاه پوش بودن رو راهنمایی میکرد سرقبرخودش سینه بزنن منم نگاه میکردم .از این سید تعبیر پرسیدم گفت یه گناه  نابخشودنی کرده داره عذاب میکشه بخاطرش فقط هم مادرش میتونه براش دعا کنه و طلب آمرزش و بخخش کنه از خدا به مادرش بگید براش حتما دعا کنه خدا ببخشتش ناچار شدم به مادرش بگم یکی دوهفته بعدش دیگه اصلا اون خابو ندیدم .من اصلا به سید نگفتم مادرش زندس گفت فقط مادرش بعد گفتم اگرخاهرش دعا کنه نمیشه گفت مادرش که هست چرا خاهرش دعا کنه فقط مادرش .هنگ کردم از حرفش

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
در جنگ گاهی نور و گاهی تارکی پیروز میشه ولی در نهایت این نور هست که پیروز میشه .  تاریکی بعد ا ...

چرا نمیتونی بگی؟؟

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به این سید خیلی اعتقاد دارم چون هربار چیزی گفته درست بوده. چندسال پیش یکی از همکارام فوت شد مرد ب ...

وای موهای تنم سیخ شد

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

اسی تعبیرشو ظهر بگیر بمام بگو چی بود.از فوضولی گشنم شد خخخخخخخخخ

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2728
چون اینجا یک مکان عمومی هستش . در کل یادتون باشه خواب تون رو برای هیچکس تعریف نکنید جز برای فردی که ...

شما که تعبیر خواب بلدین میشه خواب منم تعبیر کنین

یکی اینکه خواب دیدم مکه بودیم یه حالتی مثه کنکور و آزمون و این چیزا داشته

رتبه ها رو میدادن

رتبه خودم اول بوده بعد من میگفتم چون دستام خوشکله اول شدم

رتبه خواهر شوهرم شده بوده 314 بعد میگفتم جز یارای امام زمانه اما تو ذخیره هاس واسه همین رتبه اش یکی بالا تر از اونا شده.

رتبه مامانمم نزدیکای 600 بود و رتبه ی عمم خیلی بد بود.میگفتم چون دستاش زشته رتبه اش اینقد بد شده

یکی دیگه هم اینکه خواب دیدم یه جایی بود شبیه آکواریوم،یه عالمه ماهی دنیا اومده بود و پر ماهی سفید کوچولو بود این آکواریومه