2726
عنوان

شوهرم رو از زمین بلند کردم خودم بخاک نشستم

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگر تو یه حباب زندگی می کنم....بد ترین  روزای عمرمه

دقیقامیفهمم چی میگی و چه حسی داری.ولی میگذره ان شاءالله تا یکسال دیگه حالت بهتر میشه.کلا زمان لازمه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
چاره ای نداشتی به خودت افتخار کن موقعیته شوهرتم ک خوبه چند تا سفر برین حالو هوات عوض شه

منتظره یه وقتیم...یکم‌پروژه هاش سبک بشه...دو ماه نقاهت تو خونه خیلی عقب انداختش

عزیزم برام دعا کن...من یه زن زمین خورده ی داغونم

این حرفو نزن تو در نوبت خودت قهرمان زندگیه شوهرتی میگی وضع همسرت خداروشکر خوبه باهاش برو گردش تفریح مسافرت ازاسترست کم بشه بیشتر وقتشو بزار باهات  باشه خیالت  اینطوری راحت تره،چشم حتما دعات میکنم عزیزم خدا به دلت آرامش بده  کمترزنی مثله تو پیدامیشه بخودت. افتخارکن

سخته .خواهرم مث شما همش استرس .میبینمش جیگرم آتیش میگیره ‌خوشکل خانوم با ایمان ‌ولی شوهرش یه معتاده ...

بمیرم واسه دل  خواهرت....که با تمام وجود درک می کنم دردش رو....الهی خدا هزار برابر براش خوبی و خوشی جبران کنه

این حرفو نزن تو در نوبت خودت قهرمان زندگیه شوهرتی میگی وضع همسرت خداروشکر خوبه باهاش برو گردش تفریح ...

مرسی از دلگرمیت...خدا بهت  حال و روز خوش بده الهی

شوهرم زمانش برای مسافرت کمه...نمی تونه فعلا پروژه هاش رو ول کنه...در هفته دو روز پشت سره هم بدون اینکه بیرون  پیشم می مونه...ولی خب ...دل من...

آفرین. شیرزنی. کاش زمان بر میگشت عقب من هم به همسرم‌کمک میکردم و فرار نمیکردم. بقول دوستمون جهاد د ...

عزیزم....

منم داشتم فرار می کردم...ماد‌رم نزاشت....گفت خدا به بنده های گناهکارش هزار بار فرصت میده تو یبار فرصت بده...منم ۴رصت دادم....ولی ببین شکستم...

امیدم بخداست ...خودش آروممم کنه و دلمو شاد فقط

شوهرداری یجور جهاد کردن هست به شرطی که با کارهای دیگه اونو بی ارزش نکنیم.ناله کردن ها و نالیدن ها ازارزشش کم‌میکنه.موغق باشی . مطمئن باش خدا جبران‌میکنه🙏🙏🙏

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
چه مادر مهربانی ، کار نادرست نکردی ، پای پیمانت موندی اینکه در سختی هم کنارش بودی. به خانواده ش هم ...

عزیزم تو اوج جوونی چقد سختی کشیدی....الهی که الان دلت شاد باشه...راست میگی اونی که نخواد واقعا نمیشه کمکش کرد....باید خودشون بخوان....پس کاره عاقلانه ای کردی....امیدوارم خوشبخت باشی

سلام عزیزم میشه لطفا راهنماییم کنی برای کلینیک ترک اعتیاد خوب ت تهران؟ برای برادرم میخوام و خانوادم نمیدونن و داداشم به من پناه اورده طاقت و تحمل دیدن دردش رو ندارم

کلینیک اکسون و طلوع دیگر رو بهم معرفی کردن خودمم اینترنتی دکتر کربلایی رو پیدا کردم شما کدوم رو پیشنهاد میدین ؟ یا کلینیک و دکتر بهتری میشناسید لطفا معرفی کنید درخواست دوستی دادم بهتون

2706