2737
2739
عنوان

🌼🍃 ختم 40 روز سوره مزمل 🍃🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 5610 بازدید | 757 پست

لبخندنگاه عزيزم به نيتت سر وقت شرعى خوندم.ان شاالله خدا چندين و چند برابر اجر كار خيرت رو بده و هميشه سلامت و پاينده باشى و حاجت روا بشى.ممنونم از ختم زيبات و زحماتى كه ميكشى.💚💕💜

دوستان عزيزم شب يلداى همه تون مبارک باشه.🍉🍉🍉🍉ان شاالله خبر حاجت روايى همه تون رو به زودى زود بشنويم و خوشحال بشيم.خواهش ميكنم اگر قصورى كردم ناخواسته يا كلمات رو انطور كه بايد تلفظ نكردم من رو ببخشيد و حلال كنيد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@ترانه_70     سلام عزیزم خوبین؟؟ دلم براتون تنگ شده بود.چند وقتیه خبری ازتون ندارم.ختم ...

سلام عزیزم خوبی،فدات شم ما هم خوبیم،شکر با دعای شما دوستای عزیزم خوبیم،شما چطوریناز بچه ها چه خبر

خدای من...این روزها دائما متوجه استجابت دعاهایم می‌شوم..شکر من کجا و بزرگی این نعمات کجا؟خدایا باز مثل همیشه شرمنده ام...من کجا و این همه لطف و محبت کجا؟شکر من کجا می‌تواند ذره ای از این نعمت‌های تو را جبران کند؟فرزندم جان مادر....درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا هامصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی ....و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کند قصه ی روزهای تنهاییت تمام می شود یکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری...خودت را از دفتر اولویت هایِ خودت، داوطلبانه خط می زنی .... بند بند وجودم...یادت بماند که همه ی این ها خستگی دارد ... نگرانی دارد...اما....این حس به همه دنیا می ارزد...با تمام وجودمون منتظرت هستیم کنجد کوچولوی مامان و بابا...خدایا به حق شهدای کربلا دامن همه دوستام و سبز کن

سلام دوستای گلم  من چندتا لغزش داشتم که به موقع خونده نشد خواهش میکنم حلالم کنید 😢

امیدوارم همتون حاجت رواشید

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2731

سلام.من این مدت تو تاپیک اعلام نکردم اما تو یادداشتهای گوشیم هرروز و ک میخوندم مینوشتم.امروزم روز اخرشه ب نیت لبخندنگاه خوندم😊انشاالله حاجت روابشین

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
سلام.بله عضو هستید خانمی وارد تاپیک اصلی بشید گلم

عزیزم به نیتت خوندم،الهی حاجت روا بشی.

ممنونم از زحماتت،متاسفانه برای ختم یس نمیتونم شرکت کنم درگیره کاری هستم اما ایشالا برای ختمهای بعدی میام😘❤

2738