2737
2734
عنوان

میشه بیاید من براتون امن یجیب بخونم شما برا ی من دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مث پیرزنا دنبال این دعا و جادو جنبلین اخهههه

یعنی چی این حرفتون؟🤔

مگه کسی که دعا میکنه وداره از خدا یه چیزی میخاد جادوگر یا ساحره؟🤔

خدا خودش به حضرت موسی فرموده اگه میخای دعات مستجاب بشه با زبون یکی دیگه دعا کن

شاید بین این همه آدم یکی نفسش پاک باشه و خدا بخاطر اون حاجته ایشون رو براورده کنه

2731
یعنی چی این حرفتون؟🤔 مگه کسی که دعا میکنه وداره از خدا یه چیزی میخاد جادوگر یا ساحره؟🤔 خدا خودش ...

🤣🤣🤣🤣 

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
2738
عزیزم برای حله مشکلت ۱۰۰تا صلوات میفرستم تو هم برام دعا کن تا به حاجته دلم برسم

مرسی عزیزم چشم منم   برات   میفرستم 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

برای رفع مشکلت و حاجترواییت یک ایه الکرسی میخونم

میشه تو هم برای حاجت دلم دعا کنی .

بیقرارم😔

اگه دوست داشتی برای حاجت رواییم صلوات بفرست هرکس فرستاد ان شاءالله حاجت روا بشه.
برای رفع مشکلت و حاجترواییت یک ایه الکرسی میخونم میشه تو هم برای حاجت دلم دعا کنی . بیقرارم😔

حتما عزیزم منم برا شما  میخونم

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
عزیزم قبلا تو ی تاپیک گفته بودی خاهرت مجرده.......ازدواج کرد؟؟نماز جعفر طیار ک بهتون پیشنهاد شده بود ...

سلام گلم ن  خواهرم  رو نگفتم    سه  تا از دوستانم  نتجیه گرفتن  از جعفر طیار