2726
عنوان

سره یدونه کنسرت انقد ادا دراوردم گیر دادم قهر کردم که ..

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 28 پست
اره بابا میدونم بیچاره گناه داره کنسرت از دماغش اومد

حالا اومده از دیروز هی میگه خوب شد نیومدی 

افتصاح بود 

نمی ارزید به ناراحت شدن تو 

منم   

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

من دقیقا این اخلاقو داشتم لج میاوردم خیلی دلم میخواست تمومش کنم ولی نمیتونستم سر همین کسیم که دوس داشتم از دست دادم بعد گفتم دیگه نمیشه دارم عزیزترین کاسمو اذیت میکنم طی ی دوره طولانی و خیلییی سخت گذاشتمش کنار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی به غرور نداره عزیرم  ببخشیدا ولی بنظرم دوگانس شخصیتت و یکم لوسی😐 خودت به زور فرستادی حا ...

میخواستم اشتی کنم داشتم اروم میشدم که گفت هرکاری بخوام میکنم 

میدونم از حرصش گفتا 

ولی من جری شدم بدتر

2728
مگه خودت نگفتی دوستت اونقد عزیزه ک از کنسرت میگذری حالا چیشوده

خب دلم میخواست شوهرمم نره خب 

از ته دل اینو دوس داشتم 

ولی همین9وری میگفتم برو 

از اونور دوستاش گیر بودن 

خب دلم میخواست شوهرمم نره خب  از ته دل اینو دوس داشتم  ولی همین9وری میگفتم برو  از ...

بیچاره شوهرت😄دلم سوخت براش

اذیتش نکن بنده خدا رو

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
خب الان چیکار کنم  راه حل دارین  دلم براش میسوزه

اره برو دو تا لیوان نوشیدنی بردار ببر کنارش بگو حالا دیگه لوس نشو اشتی کنیم😄

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اره برو دو تا لیوان نوشیدنی بردار ببر کنارش بگو حالا دیگه لوس نشو اشتی کنیم😄

نه اون میگه اشتی کنیم من نمیکنم الان 

بعدشم بدجور کوفتش شده