2726
اوه اوه.چ سیاست خشمگینی. با پنبه سر ببر نه با شمشیر از رو بسته‌😁😁

وِلَکِن خواهر😄😄

من جواب مادرشوهر عفریته خودمو ندادم🤦‍♀️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

به من زیاد حرف زده

ولی آخریش بهم گفت فلان دختر عروس آیندمه/برای برادرشوهرکوچیکم/بعد گفت ببین چقد خوش اخلاقه و سلام احوال پرسیش با مردم گرمه،شاید این بتونه سرفرازم کنه

چی میگی تو😤😤😤😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیادن و بیشترش تو ذهنم مونده و یادم نمیره

حلالش نمیکنم ولی

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
جواب ندادی؟  آروم در گوشش میگفتی معلومه که تو مامان من نیستی من یه دونه مامان بیشتر ندارم بعد ...

شیطونو درس میدی هاااا 🤣🤣🤣

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
مشکل دارن

اخه میدونی چیزایی رو میخره که اصلا بهش نیاز نداره...مثلا ماشین ظرفشویی خریده ولی به ندرت استفاده میکنه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
وِلَکِن خواهر😄😄 من جواب مادرشوهر عفریته خودمو ندادم🤦‍♀️

همییین پس تو هم مث من موش میشی به وقتش .بعد میای خونه و هزاران هزار بااار حسرت جوابایی ک میتونستی بدی و ندادی ر میخوری.

البت بگم من ج نمیدم اما تلافی میکنم در حد لالیگااااااا

عشق را باور کن،عشق را با خوب و بدش باور کن،باور عشق زیباترین عشق خداس...
اوه اوه.چ سیاست خشمگینی. با پنبه سر ببر نه با شمشیر از رو بسته‌😁😁

از با پنبه سر بریدن خیلییی بدم میاد، به نظرم سیاست آدمای..... مادرشوهر و خواهرشوهرم میان جلو چشمم 😕😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
همییین پس تو هم مث من موش میشی به وقتش .بعد میای خونه و هزاران هزار بااار حسرت جوابایی ک میتونستی بد ...

نه من کلا جوابش رو نمیدم همسرم جوابش رو میده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔