2726
عنوان

دوران بارداری چقد اضاف کردین؟ بعدش برگشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 29 پست

اقا یکی راز موفقیت کیت میدلتون رو بما نیشان بده🧐

لعنتییی😭

ببین البته به ژنتیک هم ربط داره اون عزیزانی که هی خودشونو میکشن اما چاق نمیشن،اونها فکر کنم از خوش بخت ترین ها باشن بعد زایمان باز هم باربی میشن،نه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره حتما شیر خودمم میدم تصمیم گرفتم ی ماه بعد زایمان برم باشگاه

حالا باشگاه فکر نکنم بتونی بری‌با بچه ۱ ماهه 

به خاطر بچه انقدر بدو بدو میکنی کم میشه نگران نباش😀

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
منم اولا کم اضاف کردم 

الان ۲ کیلو زیاده یا نرماله؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
الان ۲ کیلو زیاده یا نرماله؟

نه خوبه

من تا ماه چهارم هشتا کم کردم😂

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
نه خوبه من تا ماه چهارم هشتا کم کردم😂

من تهوع ندارم ولی زیادم نمیخورم از غذا بدم میاد ولی وزنمم زیاد میشه

البته شکمم هم بزرگه نسبتا

من تهوع ندارم ولی زیادم نمیخورم از غذا بدم میاد ولی وزنمم زیاد میشه البته شکمم هم بزرگه نسبتا

ببین کلا زیاد نخور نه اینکه رژیم بگیریا

من دو هفته اضافه خوردم یهو. فتم بالا

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
اقا یکی راز موفقیت کیت میدلتون رو بما نیشان بده🧐 لعنتییی😭 ببین البته به ژنتیک هم ربط داره اون عز ...

اره ژنتیک خیلی مهمه من نه ورزش کردم نه گن بستم بعد سزارین نه رژیم گرفتم هیچ کارنکردم کرم ضدترک هم نزدم ولی چاق نشدم ترک هم نخوردم

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
خدایی ترک هم نخوردی؟🧐🤐😳😍خوش به حالت🤩

نه اصلا با اینکه لاغربودم بچمم خوب بزرگ شد ولی سریع برگشت حالت اول.مامانمم سه تا بچه اورده یه ترک نداره.اهل روغن زدن واینام نیستم بدم میاد ازچربی😅

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
ماشاا... بهتون❣😍😘کیت میدلتون کی بودی تو؟😁

ارثیه دیگه همش😅 من کاره ای نبودم😘 😅

2706