2726
عنوان

تاحالاغذای چندش یاعجیب خودتون یااطرافیانتون خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17559 بازدید | 739 پست
بنظرم این گوشتای منجمد ک واسه تنظیم بازارمیارن از همه چندش تره معلوم نی گوشت چیه؟چنوقت از ذبحشون گذش ...

اره دقیقامنم هگیشه فکرمیکنم بهشون خدامیدونه گوشت چین

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما چرا بدتون میاد میدونید اون مرغایی که از مرغی میگیرن در اصل خروسن ؟ یکی از اقواممون مرغداری ...

عزیزم مرغای گوشتیو جه خروس باشن جه مرغ جون نژاذشون فقط برای گوشتی اصلاح شده اصلا نمیشه برای تخمگذاری نگهداشت ولی اغلب توشون خروس هست .

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
دوستان چغوربغور چی هس

غذایی هست که با دل و جگر  گوسفند درست میشه . من درست میکنم همه تعریف میکنن خیلی خوشمزه است . 

دل و قلوه و شش  و گوشت رو به تکه های حبه قندی خرد میکنم و با پیاز داغ فراوان سرخ میکنم و ی کم رب میزنم و نمک و ادویه و فلفل دلمه ای میپزه  نزدیک کشیدن غذا جگر سیاه رو ریز میکنم جدا سرخ میکنم سیب زمینی نگینی خرد میکنم سرخ میکنم بعد مواد رو از اب جدا میکنم توی ی ظرف جدا  ( قره قورورت ) میزنم هم به آب هم به گوشتها موقع کشیدن آب جدا سرو میشه گوشت هم تو دیس میریزم روش جگر سیاه و سیب زمینی سرخ کرده میریزم بسی خوشمزه 

اما آقامون جگر سفید دوست نداره میگه ضرر داره خوب نیست اما من میخورم

2728