2733
2734
عنوان

این یا اون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون. داداشم میگه جنس با کیفیت بردار. اما احساس میکنم دومی خوشگل تره. موندم اصلا

عزیزم کیفیت خیلی مهم تره.سخت نگیر.اینام تو کابینتن جوری نیست که حلو چشم باشن هر چند خیلی قشنگن

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
بد نیس صورتی هم بانمکه ولی استیلو میخای نخری بری پول ب پلاستیک بدی😑😑

پس استیل بهتره؟؟ اخه صورتیش اونی ک میخام نی😢

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2731
  پس استیل بهتره؟؟ اخه صورتیش اونی ک میخام نی😢

دیگه هرجور ک خودت دوس داری همونکه ب دلته بخر پ

ولی از بس جنسا گرون شده باید یه چیزی بخری ک چند سال راحت بدون اینکه خراب بشه ازش استفاده کنی

الان جاهاز خاهرم مال ده سال پیشه هنو شیکو نو هست جوری ک من برا جاهازم از رو وسایل اون خریدم 

سلام ملیکم

اولی جنس و شكلش قشنگ تره ولی رنگ دومی بهتره اما خب اگه رنگ استیلیش باشه قشنگ تره 

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍
دیگه هرجور ک خودت دوس داری همونکه ب دلته بخر پ ولی از بس جنسا گرون شده باید یه چیزی بخری ک چند سال ...

اره درست میگی عزیزم. مرسی از راهنماییت

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2738

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍

ایول عزیزم . تقریبا همون جوریه.من تقریبا ست اشپزخونم‌صورتیه. واسه اون پاستیلیشو میخواستم.

حالا زشته رنگ اولی؟؟؟

لینک کپی شده رو اینجا پیست کن بعد تو قسمت متن بنویس حذف بعد گزینه اضافه کردن رو بزن ابی می ...

عزیزم چجوری پیست کنم؟؟من با گوشی ام

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
ایول عزیزم . تقریبا همون جوریه.من تقریبا ست اشپزخونم‌صورتیه. واسه اون پاستیلیشو میخواستم. حالا زشته ...

بنظر من رنگ دومی مات تره قشنگ تره اما خب چیزای رنگی بعد از چند وقت از مد میوفته اما ساده همیشه مده