2726
عنوان

زنداداشم خیلی حرصم میده

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 43 پست

خب بچه ها میفهمن شما اومدید دوست دارن بیان بازی کنن مامانتون غذای بیشتزی  درست کنه بالاخره اونم میاد پیشتون دور هم باشید وگرنه هیچ کس دوست نداره که خودشو برای غذا خوار کنه  حتما مامانتم تعارف میکنه میگع زشته رد کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کسی داره از جانب خودشن و بر اساس زندگی خودش نظر میده ۹۰ درصدتون اصلا درک نکردین استارتر چی گفت من ...

خب منم حق میدم یعنی چی عروس بیاد بدون اینکه کسی تعارف کنه نهار و شام بمونه یکم که درک داشته باشه نهایت دو ساعت میشینه و میره نه اینکه همش اونجا باشه 

اصلا میتونه روزهای دیگه بره نهار و شام بمونه 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2728
خب منم حق میدم یعنی چی عروس بیاد بدون اینکه کسی تعارف کنه نهار و شام بمونه یکم که درک داشته باشه نها ...

منم حرفم اینه عروسای این مدلی زیااااد دیدم که دل مادرشوهر و خواهر شوهر خونه اینا میخوان خرجاشونو بندازن گردن ملدرشوهر پولاشونو جمع کنن خیلی زشته اینکار 

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
درسته ولی دختر مگه حق نداره تنها باشه با مامانش بخصوص وقتی بچه ها نمیسازن حالا اه راست میگه بچه ها ر ...

چرا ولی این مال وقتیه که صاحبخونه یعنی مادرشون از اومدن خانواده پسرش ناراضی باشه یا بدون دعوت بیان که در این صورت بهتره مادرشون به پسرش بگه فلانی بچه هاتون با هم نمیسازن من دیگه حال و حوصله جوونی رو ندارم جدا بیاید. من شما رو وقتی فلانیا نیستن خودم دعوت میکنم به زنت بگو خواهرت میاد بچه ها رو نفرسته اینجا

خود استارتر نباید حرفی بزنه

ما تو این بحث ها پای داداشمو نمیکشیم وسط بهش بر میخوره مامانم بگه بچه های خواهرت بیاین شما نیاین ناراحت میشه خیلی عزیزه برادرم دلم نمیاد مامانم بهش اینجوری بگه زنش باید درک کنه که نمیگنه من کمتر میرم هر وقت هم مامانم رو دلم خواست میزنگم بیاد پیشمون تا شب هم نمیزارم بره دیگه چه میشه کرد

بچه ها

خوب اسي حق نداره با مادرش تنها باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زن داداشش هر با مياد كارش بده

چرا ميگين سهم داره و ...

اره حق دارن ولي نه اينكه همش بياد

منم خوشم نمياد برم خونه مامانم هر بار زن داداشم ويزون خونه اونا باشه

منم ويزون خونه مادر شوهرم نميشم مدام

حالا من به خاطر اینکه حرمتا شکسته نشه هفته ای یه بار یا دو بار می رفتم پایین خونه پدر شوهرم شوهرم می گفت دوست دارم از سر کار میام پایین باشی . باردار بودم با شکم ۸ ماهه باید میرفتم اثاث کشیشون کاری بهم نمی گفتند خداییش  ولی باید حضور می داشتم .من حلالت نمی کنم شوهر جونم .

مادر شوهر من مهمونم بیاد خونش منو دعوت میکنه نرمم حداقل حداقل سهم دخترمو میده هیچ کلی عسل و گردو .. اینا هر ماه میخره مکهمیشه ادم بین نوه هاش فرق بزاره ؟الان اگه نمیومد چی میگفتین محل نداد😂😂

حالا من به خاطر اینکه حرمتا شکسته نشه هفته ای یه بار یا دو بار می رفتم پایین خونه پدر شوهرم شوهرم می ...

منم ۵ ماه باردار بودم همسرم بهم گفت بریم اسباب کشی خواهرش یه وقت نگن حسودیم بهم گفت زیاد کار نکن ولی حضور داشته باش تا این حد خواهرشو میشناخت😂😋😋😂

منم ۵ ماه باردار بودم همسرم بهم گفت بریم اسباب کشی خواهرش یه وقت نگن حسودیم بهم گفت زیاد کار نکن ولی ...

خانواده شوهر من اینجوری نیستند اصلا .حرف در نمی آرند . خودش می خواست برم . حالا خواهر خودش نه ماه بارداریش از پیش مامانش تکون نخورد .