2733
2734
عنوان

ازدواج نیاز به کمک دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 35 پست

من و شوهرم ازدواج کاملا سنتی داشتیم تو دوراندعقد فهمیدم معتاد هست بردنش کمپ بعدم قول داد ترک کنه واسه همیشه العان هفت سال میگذره بجا مواد قرص متادون میخوره وضع مالیمون بد نیست خدارو شکر ولی با دوتا بچه حسرت خیلی از کارهایی که یه شوهر انجام میده رو به دلم گزاشت حتی یه بغل کردن ساده کلا مثل یخ سرده دستخودشم نیست نمیتونه رابطه داشته باشه از العان از دواج نکن به یه معتاد که یه عمر حسرت عادی ترین کارها هم به دلت بمونه که اگه دنیارم داشته باشی به درد نمیخوره

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
خیلی سخته واسه کسی که اینقدر جنگیدی تو هم از اون سرتری بهت بگه عشقت واقعی که تو مشکلات تنهام گزاشتی& ...

میخاد با این حرفا احساساتیت کنه، میخای خودتو بدبخت کنی که نشون بدی من در سختیها کنارش بودم؟ اره اگه این ادم یه کاری برای خودش در زندگیش کرده بود ارزششو داشت که در سختیها کنارش باشی، ولی ببین کار نداره تحصیلات نداره معتاد هست یعنی خودش برای خودش کاری نکرده در زندگیش، اونوقت بیاد برای شما کاری کنه و خوشبختت کنه؟ خودش خودشو نتونسته خوشبخت کنه، بعد جالبه که از شما توقع داره کنارش باشی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین گلم ازدواج شوخی نیست و کانون اصلاح و تربیتم نیست خودت خورد میشی نابود میشی،اول که دروغ گفته کارش از زمین تا اسمون فرق داشته بعدم که فهمیدی اعتیادم داره! الان عاشق پیشست فردا که از تب و تاب افتاد و برگشت به مواد افیونی چطور میخوای جمعش کنی؟ والا یه انتخاب درست میکنیم و همه چی در نظر میگیریم خیر سرمون بعد تو زندگی مشکل به هم میزنیم این که از حالش معلومه ببین خواهرانه میگم چیزی که بقیه تجربه کردنو تجربه نکن از تجربه بقیه استفاده کن خواهر من دقیقا مثل شما از سر دلسوزی و التماسای پسره هم خودشو بدبخت کرد هم هممونو،اخرم جدا شد زندگی مشترک دلسوزی نداره اینو یادش باشه شما فقط دلت براش میسوزه

همه اینا بکنار حتما پیش مشاور برو شاید واقعا تغیر کرده پس این شانسو بهش بده و بعد تصمیم بگیر

خیلی سخته واسه کسی که اینقدر جنگیدی تو هم از اون سرتری بهت بگه عشقت واقعی که تو مشکلات تنهام گزاشتی& ...

اولا بهش بگو من مسئول بی فکری ها و بی مسئولیتی ها و بی عرضگی های تو نیستم اگه مشکلی باشه که خو به خود پیش اومده باشه و من کنارت نباشم آره اگه مثلا ماشین بهت بزنه فلج شی من ولت کنم آره

نه اینکه با خواست خودت معتاد شدی و کاری کردی اخراج کنن و آخه من با چه امیدی زنت بشم اگه مسئولیت پذیر بودی قطعا از کار بیرونت نمیکردن پس مطمئن باش هرجا که بره در آینده اخراج میشه یا اصن بهش کار نمیدن. 

اسی جان توام خودتو جمع کن خجالت بکش یارو با دوتا بچه میفهمه شوهرش معتاده یا سر کار نمیره ول میکنه طلاق میگیره با اینکه سال ها باهم زندگی کردن شب باهم خوابیدم صبح باهم پاشدن طرف پدر بچشه ولی جدا میشه  حالا تو دو دلی با این یارو بمونی یا نه؟ 

میخوای لگد بزنی به بختت بمون باهاش

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728