2726
عنوان

۱۹ سالمه ۲۰ سالگی وارد دانشگاه بشم دیر نیس بیاید یه کم انگیزه بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1730 بازدید | 103 پست
مجردی؟ شوهر کنی ب امر خدا ب حسابداری علاقمند میشی😆

نه. 

ماه دیگه عروسیمه سه ماهه دارم راجع به مدیریت هزینه ها میخونم هنوزم گیج میزنم😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
میدونم اونو.هم رشته هم هستیم .تو دانشگاه میخوای چی بخونی؟

نمیدونم هر چی قبول بشم 😂😂😂

البته من هیچ امیدی ندارم دولتی قبول شم خب

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نظام قدیمم باید جتما پیش داشته باشم اخه

خب پیش دانشگاهی نداریم دیگه

تطبیق خورده و باید به جاش دوازدهمو بخونی

من کامل در جریان این قضیه ام و مطمئنم عزیزم❤

برو زودتر ثبت نام کن 

و تاجایی که میتونی حضوری برو کلاساتو

خب پیش دانشگاهی نداریم دیگه تطبیق خورده و باید به جاش دوازدهمو بخونی من کامل در جریان این قضیه ام ...

اخه دوازدهم و پارسال امتحان دادم قبول شدم که 

حالا دوشنبه میرم هم ثبت نام میکنم هم میپرسم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728
امسال کنکور میدی؟

اره 

تو چی میخونی

نه.  ماه دیگه عروسیمه سه ماهه دارم راجع به مدیریت هزینه ها میخونم هنوزم گیج میزنم😂

😂😂اصلا بخودت فشار نیار یاد میگیری

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
😂😂اصلا بخودت فشار نیار یاد میگیری

ایشالا

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
وکالت یا حسابداری چطوره؟

حسابداری ام  خوبه فقط محیط کاری باید مناسب پیدا کنی . وکالت خبر ندارم ب فقط می دونم باید زرنگ باشی 

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
واه  منم ۲۰ سالم پشت کنکوریم خیلی از دوستام هم هستن  تازع شما از ما جلوترید چون ازدواج هم ...

عجب منطقی ...پس ازدواج کردن امتیازه هرکس ازدواج کنه ۱۰ هیچ جلوئه

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘