2726

بچه ها من امروز امتحان دارم میشه از ته دلتون دعا کنید که خوب بدم منم براتون دعا میکنم💕

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۵روز مونده ب پری ن علایمی ندارم یکم صبح دلم دردمیکرد من همیشه ۶یا۷  روز میندازم جلو اخه

بسپارین بخدا ان شاالله که خبرهای خوبی در راهه

میدرخشمو چشمو میزنم☄☄
واقعیتش ب اینکه حساب و کتاب زندگی با من باشه کارتا دست من باشه  من بگم چی کار کنیم و چی بخریم ...

من همش دست خودمه ولی واقعیتش اینه  هی میخواد حواست باشه کم نیاری اونم با این گرونی؛ما که کلی قسط داریم من به زور میرسونم؛شوهرم میگه من عمرا با این پول بتونم برسونم

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
2728

همسروفرزندصالح

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
منم خیلی ولخرجم  شوهرم میگه گشنگی میکشیم اگ دستت باشه

خب اگه ولخرجی به هیچ وجه دستت نباشه بهتره؛شر واسه خودت درست نکن😂😂شوهرمنم ولخرجه میگه من نمیتونم با این پول همون دست خودت باشه بهتره

خب اگه ولخرجی به هیچ وجه دستت نباشه بهتره؛شر واسه خودت درست نکن😂😂شوهرمنم ولخرجه میگه من نمیتونم با ...

واسه همین ن با دعوا ن با قهر ن با گریه زاری ن با قربون صدقه 

هییییجوره راضی نمیشه بده دستم 

اههه  

واسه همین ن با دعوا ن با قهر ن با گریه زاری ن با قربون صدقه  هییییجوره راضی نمیشه بده دستم&nbs ...

والا دستت نباشه بهتره؛منم اگه میدونستم شوهرم میتونه مدیریتش کنه میدادم دست خودش

2706