2726
اره ...مثلا تصمیم میگیرم سحر خیز باشم و منظم ولی چند روز اجرا میکنم چند روز نه 

من مفصل رو مبحثی تحت عنوان روانشناسی تغییر کار کرده ام.اینکه چرا ما تغییر نمیکنیم چگونه تغییر کنیم، باید ها و نباید های تغییر و اینکه چگونه تغیر ما پایدار باشه.همه در این مبحث توضیح داده میشه.

این بحث بسیار میتونه برای مشکل شما مفید باشه.

اگر مایل باشید خوشحال میشم بتونم کمکی به شما بکنم.

فقط و فقط به این خاطر که من خودم مدتها درگیر این مسئله بودم و کاملا درکتان میکنم.

یه جورایی میخوام زکات این علم را بدم...

خوب کردی ولش کردی اگر علاقه پشت چیزی نباشه آدم بی انگیزه میشه و دست و دلش به کارش نمبره

خدا همه پدرانتون رو بیامرزه...

خیلی ها نمیفهمند این موضوع را فقط تا میگم انصراف دادم میگن ای واااای حیفههههه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا همه پدرانتون رو بیامرزه... خیلی ها نمیفهمند این موضوع را فقط تا میگم انصراف دادم میگن ای واااای ...

اصلا حیف نیست عاقلی کردی بابا حیف عمر آدمیه الکی پای چیزایی که دوست نداری تباه بشه من رشتمو دوست دارم روز و شب خدا رو شکر میکنم که به رشته که علاقه نداشتم نرفتم وگرنه به لیسانس نمی‌کشید همون ترم 1مشروط میشدم 

2728
خدا همه پدرانتون رو بیامرزه... خیلی ها نمیفهمند این موضوع را فقط تا میگم انصراف دادم میگن ای واااای ...

خب حالا میخوای چیکار کنی؟

علاقه ت رو پیدا کردی؟ 

اصلا حیف نیست عاقلی کردی بابا حیف عمر آدمیه الکی پای چیزایی که دوست نداری تباه بشه من رشتمو دوست دار ...

چقدر این حرفتون شبیه حرف خواهرم بود😢

خوش به حالتون، من هرگز این حس شما رو تجربه نکردم، ولی حتما احساس شیرینی هست، که در راهی قدم بزارید که دوستش دارید.

چقدر این حرفتون شبیه حرف خواهرم بود😢 خوش به حالتون، من هرگز این حس شما رو تجربه نکردم، ولی حتما اح ...

آره واقعا حس خوبیه هنوز دیر نشده رشته ای که دوست داری انتخاب کن احتمال زیاد پشتکار خوبی داری پس موفق میشی

تشکر.خب حالا من چیکار کنم؟

من فایل وردی دارم که برای خودم و به زبان ساده روانشناسی تغییر را نوشته ام. مطمئن ام هیچ کجا این مطالب را نشنیده اید.

این مطالب خلاصه کتاب هایی که خوانده ام و کلاس های nlp هست.

یه ایمیل بهم بزنید برایتان میفرستم.