2410
2553

ايشالا كه گرد باشه.هر كاري كه كرده برگرده به خودش

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون خدا تو رو ب حال خودت واگذار نکرده و هر سری بهت یاداور میشه ک حواسم بهت هست از خدا بابت این نعمت ...

چی بگم‌والا. شکر ...

خدایا یوقتاییم اونایی که بهم ظلم میکنن رو یه گوشمالی بده متوجه شم منو میبینی اصلا

2456
کاری به گردی زمین واینا ندارم اماااااا انشاالله به عشقتون برسید🙏🙏🙏🙏🙏❤💞

مرسی عزیزم قربونت برم😘❤️

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

شنیدید که اگه چندین نفر در حقتون از ته دل دعا کنن اون دعا مستجاب میشه

حالا ظالمای اطراف من اینقد زرگن این و اون و تلکه میکنن چند تا فقیر رو پیدا کردن براشون خونه اجاره کردن,خب پولی که از جیبشون نمیره حتی گاهی اضافشم تو جیبشون میزارن

چند تا خونواده هم شب و روز دارن دعای عاقبت بخیری در حق خودشون و بچه هاشون میکنن , حتی دیدم سر برج که کرابشونو میبرن میگن دعا کنید برامون فلان کارمون جور شه,اونا هم چنان از ته دل (حتی دیدم شبا بلند میشن نماز شب براشون میخونن)براشون خیر میخوان

آخه بیچاره ها که نمیدونن این پولا اصلا از اینا نیست

بعد به نظرتون خدا چطوری اینا رو مجازات میکنه بخاطر ظلمهایی که در حق اطرافیاشون میکنن

2714
شنیدید که اگه چندین نفر در حقتون از ته دل دعا کنن اون دعا مستجاب میشه حالا ظالمای اطراف من اینقد زر ...

از همه سالم تره😭😭😭💔💔💔💔

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔