2726
عنوان

شماهم وقتی میخوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 21 پست
اره خیلی بده  منم خیلی حالم بد میشد  یهو تو دانشگاه سر کلاس حالم بد میشد میرفتم یه چیزی ...

اخ راس میگی دقیقا امروز حال نداشتم حتی کلاس رو ترک کنم فکر کردم خوب شدم

البته صبحانه درست و درمون نخورده بودم 

خدا همه مریضا رو شفا بده 

درد بده همه مدلش

ممنون دوستم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
وزنم بالاست  رعایت کنم یعنی شیرینی نخورم؟  بابام فقط داره اونم تو سن 60 سالگی گرفت در حد ...

اره وزنت رو کم کنی احتمال اینکه بگیری رو میاری پایین

اگه تونستی برو سایت دکتر فرشچی در مورد دیابت و فشار خون و اینا مطلب داره مثلا میگه اگه ده درصد وزنتون رو کم کنین احتمال ابتلا به این بیماریها یه عالمه کاهش پیدا میکنه 

من کانالشو تو تلم دارم و چیزای خوبی میذاره

شیرینی هم نه اینکه نخوری اصلا به اندازه بخور 

به مامانت هم بگو چک کنه بالا و پایین بودنش رو همیشه باید پیگیری کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره وزنت رو کم کنی احتمال اینکه بگیری رو میاری پایین اگه تونستی برو سایت دکتر فرشچی در مورد دیابت و ...

دستگاه خونگی دارن دائم چک میکنه

لعنتی این وزن

کم کردن سخت کم نگه داشتن سخت تر

متأسفانه تو یه شرایطی هم هستم که بخاطر همین افت قند و بارداری و بعدم شیردهی حالا حالا نمیتونم رژیم بگیرم

بعدشم مگه تو لین زندگی چه دلخوشی جز خوردن دارم رژیم گرفتن واسم سخت شده

قبلا20 روز رژیم سبک میگرفتم میرسیدم به وزن ایده الم الان انقدر چاق شدم و زندگیم سخت شده حالشو ندارم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
دستگاه خونگی دارن دائم چک میکنه لعنتی این وزن کم کردن سخت کم نگه داشتن سخت تر متأسفانه تو یه شرای ...

فعلا که بارداری به خودت استرس نده 

مهم اینه که دیابت نداری همین خودش یه امتیاز

بعدم من این دستگاه خونگی هارو قبول ندارم 

خیلی کمتر نشون میده مثلا شصت و خورده ای نشون بده قندت ممکنه تو ازمایشگاه نزدیک هشتاد باشه 

منم مامانم داشت دستگاه رو چک میکردم خیلی پایین نشون میداد ولی به نظرم درست نبود

2728
فعلا که بارداری به خودت استرس نده  مهم اینه که دیابت نداری همین خودش یه امتیاز بعدم من این دس ...

حالا من حس میکنم بالا نشون داد مال ما رو 

چون بعد ازمایشگاه بااون که گرفتم 87 بود

زمان زیادی نگذشته بود... 

حالا من حس میکنم بالا نشون داد مال ما رو  چون بعد ازمایشگاه بااون که گرفتم 87 بود زمان زیادی ...

حالا فعلا سعی کن خودتو گرسنه نگه نداری 

برای اینکه وزنتم بالا نره میوه های سالم بخور

مثلا هویج و کاهو داشته باش

سیب و نارنگی 

نهارتو کامل بخور 

من با دکتر فرشچی یه مدت رژیم میگرفتم نهار میگفت ماست و سبزی خوردن و سالاد بخور همراه نهار و شام سالاد و سبزی خوردن ازاد بود تو رژیمش 

بعد نهار تا سه چهار ساعت قشنگ سیر بودم و حالم بد نمیشد قبل اینکه با اون رژیم بگیرم غذا کم میخوردم به قول خودم که چاق نشم دو ساعت بعد حالم بد میشد 

حالا فعلا سعی کن خودتو گرسنه نگه نداری  برای اینکه وزنتم بالا نره میوه های سالم بخور مثلا هوی ...

ممنون دوستم