2737
2734
تو قابلمه مسی نمیشه ؟

چرا میشه کلی هم خوبه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ای جان😃رو حرفت فکر میکنم😘

بخدا جدی میگم اصن هیچیش نمیمونه مث کاه میشه چه فایده تفاله گوشت بخوری؟ مهم آبشه ولی مرغ ویکم با پیازبجوشون ابشو بریز بعد هرخاکی خواستی تو سرش کن😂😂😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
ترخینه رو دستورشو میگید

من شب قبل بلغور گندم رو با دوغ خیس میکنم  فرداش میذارم میپزه

تو روستاها که تابستون آفتاب هست ،اینو میذارن خشک میشه برای فصلای بعد

البته ترخینه پخته شده رو میشه فریز هم کنیم

آش محلی که با دوغ وبلغور گندم پخته میشه

ممنون.خالم تو آش رشته پخته بود دوست نداشتم.راستش فقط دو بار خوردم تو عمرم سیرابی اونم یه کم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بخدا جدی میگم اصن هیچیش نمیمونه مث کاه میشه چه فایده تفاله گوشت بخوری؟ مهم آبشه ولی مرغ ویکم با پیاز ...

😂😂😂نه عشقم گوشت ک یه جوش میخوره خالیش میکنم...کی وقت میکنه چربیش در بیاد آخه😶دیوونم دیگه😂😂مرغو همونجوری میکنم😘

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
2738