2726
عنوان

امروز تو جمع زنونه كليا گفتن ني ني تو شكمم دخمله

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اينطوري كه نگفتن .مثلن اولش ميگفتن دختر خوبه ولي ني ني اولت پسر بود بهتر بود .ي طوري انگار سونوگر ...

این حرفا زیاده اهمیت نده

هرچی بری جلوتر حرفا بیشتر میشه

منم که پسردارم کلی حرف مفت شنیدم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دختر یار مادره،همدل پدره،دلسوز برادره😍

ولی من خودم از دختر داشتن میترسم،از رنجی ک ممکنه بکشه،اینکه نتونم قوی بزرگش کنم...

بچه آدم چ دختر باشه چ پسر برای مادر فرق نداره هردوش میشه همه وجود و زندگيش،من ک تجربه نکردم😊😊ولی احساس مادرانه همش باهامه

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من یه دختر اینجوری میخوام واقعا نازه    

وای گفتی منم دخترم موهاش بلوند با چشم سبز هستش ولی بزرگ شده الان نزدیگ ۸ سالش هست ناخواسته باردار شدم به شوهرم میگم خداکنه یه دختر موطلایی باشه میگه یکی شو که داری میگم اون بزرگ شده دختر عشقه البته من یه پسر هم دارم

وای گفتی منم دخترم موهاش بلوند با چشم سبز هستش ولی بزرگ شده الان نزدیگ ۸ سالش هست ناخواسته باردار شد ...

انشاالله هرچی صلاحته عزیزم منم یه پسر ۴/۵ساله دارم قبل پسرم دوقلوباردارشدم دختروپسر بودن متاسفانه تو ماه شش بارداریم از دستشون دادم بعدش خداپسرمو بهم دارم سرم همه عمرمه ولی دخترهم دوست دارم این عکساروکه میبینم لباسهای نازبچگونه دخترونه واقعا  دلم ضعف میره