2737
2739
عنوان

دلم شوهر خوب میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 130 پست
دقیقا منم ی ختمی بردارم مورد بیخود بیاد همین میشم نمیدونم شاید باید کلا رها کرد و ختم هم اگه گرفتیم ...

من سنم کم بود ازدواج کردم ....

اما همون موقع دعا کردم ....

۲۱ سالم بود تو دانشگاه موقعیت دوستی زیاد بود همه شونم بعد یه مدت صمیمیت ناجور ... مذهبی نبودما ولی دلم نمیخواست محبت جنس مخالفو توی دوستی ناپایدار کسب کنم .... رفتم مسجد نماز خوندم به روز بعد دانشگاه درست اولین روز پیشنهاد دوستی یه پسری تو دانشگاه ..... گعتم خدایا من دارم به گنه میفتم خودت ازدواجمو جور کن وگرنه من گناه میکنم ..خدا هم ترسید و قبول کرد ... 😂

یه ماه بعد با خواستگار خیلی خوبی از غیب ازدواج کردم

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
من سنم کم بود ازدواج کردم .... اما همون موقع دعا کردم .... ۲۱ سالم بود تو دانشگاه موقعیت دوستی زیا ...

خدا راشکر عزیزم که هم دلت پاک بوده و هم اینکه گناه نکردی

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خانمم اسم پسرم میثمه ۱۳۶۵ بدنیا اومده😕

پس احتمالا یک خانم ۶۰ ساله اید؟رفتاراتون که در حد زیر ۲۰ ساله!

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
خدا راشکر عزیزم که هم دلت پاک بوده و هم اینکه گناه نکردی

ممنون ...

منظکرم این بود که خالصانه از خدا بخواه ... بدون هیچ چله و ختمی ... یه نماز خوب بخون بگو خدایا میخوام خانواده تشکیل بدم چون تو گفتی آرامشو توی زوج قرار دادی ....

به قولی که توی قرآن ت دادی عمل کن

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
مال دیشبه  موندم شما تو تاپیک شوهر خواستن واسه چی میای ظاهرا واست مضحکه؟

دقت نکرده بودم به ساعت تاپیک زیاد نمیام تو اینجور تایپکها نوشته بودید دلم شوهر میخاد فک کردم شوخیه اما واقعیه موفق باشید

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2738
شما ک مادر میثم 1365هستین کجایی هستین؟؟؟؟؟؟ 

خود میثمه این خانم🤣🤣🤣