2737
2734
عنوان

تورو خدا پربازدیدش کنید تاپیک 😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1848 بازدید | 136 پست
خدا رو شکرررررر اونم انشالله خوب میشه مربوط به نخاعشِ بالاخره ضربه دیده بازم خبری شد بگو 

سلام خوب هستید

گفتید خبر بدم چی شد هرچی بگم تمومی نداره آسیب نخاعی دید و الانم تحت درمانه دوبار روده هاشو عمل کردن شیش یا هفت بار تراک براش گذاشتن 

تو نای ش گوشت اضافه رشد میکنه و دوباره عملش کردن اینبار فنر گذاشتن تو نایش تا شش ماه بینم میتونه جلو رشد  گوشت اضافه نایشو بگیره

بالای پنج بار مرد و با شوک برگردوندنش

کلا از گردن به پاین فلج شد ولی خدارو شکر الان خوبه میتونه پاهاشو تکون بده و تحت درمانه که بتونه راه بره

تو این اوضاع کرونایی هفته ای ی بار میبرنش تهران حتی بیمارستانش بخش کرونایی هست

این بچه رو که میببنم و با این همه اتفاق هنوز نفس میکشه به قدرت خدا پی میبرم که تا نخاد حتی برگی از درختی زمین نمیفته چه برسه جون ادمی گرفته بشه

سلام خوب هستید گفتید خبر بدم چی شد هرچی بگم تمومی نداره آسیب نخاعی دید و الانم تحت درمانه دوبار رود ...

سلام 

اتفاقا بیادت بودم 

خدا رو شکر انشالله بهترم میشه 

توکل کن بخدا خودش همه چیو درست میکنه و دوباره بزندگی عادی برمیگرده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.