2726
عنوان

همونم که گفتم حلقم گم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 24 پست
خیلی بد شد ک وقتی مطمعن نشدی زنگ زدی به بقیه  بیچاره خالت

البته خاله ی شوهرم بود یعنی خواهر مادرشوهرم بعدم من تهمتی نزدم به اون بیچاره تقصیره شوهرمو مادرشه اخه هفته پیش یه بحثی باهاش کردن اونم به گردنبند من اشاره کرد اینام به اون شک کردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من اون لحظه کلی خدارو قسم دادم گفتم بخاطر بچم پیداشه...خداروشکر که پیدا شد حالا اگه نمیشد بد ...

براوسیله کاسبی شوهرم ودزدیدن۵۰میلیون قیمتشه😭😭😭😭 به برادرم مشکوکن،مادرشوهرمم بمن😢😢😢خدایا تورو قسم میدم همه چیواشکارکنی وپیدابشه،شوهرم ناراحته من،خانوادم طردم کردن شکایت وشکایت کاری شده آبروی همه توخطره

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
البته خاله ی شوهرم بود یعنی خواهر مادرشوهرم بعدم من تهمتی نزدم به اون بیچاره تقصیره شوهرمو مادرشه اخ ...

اره ولی بد شد دیگ 

یه حس بدی به ادم دس میده 

حالا خوب شد پیدا شد

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
2728
ای خدا اگه شوهر من بود کلی غرغر میکرد اصلا به خالشم نمیگفت

سره منم کلی غر زد من داشتم گریه میکردم بعد پیداشد بغلم کرد😁 البته خوب شد حلقه به کل یادش رفت...اخه حلقم دو ملیون این پونزده ملیون😂

براوسیله کاسبی شوهرم ودزدیدن۵۰میلیون قیمتشه😭😭😭😭 به برادرم مشکوکن،مادرشوهرمم بمن😢😢😢خدایا تورو ...

ایشالله که پیدا میشه یه نذری واسه پیداشدنش بگیر حتما عزیزم 

اره ولی بد شد دیگ  یه حس بدی به ادم دس میده  حالا خوب شد پیدا شد

اره خداروشکر پیداشد وگرنه خودمم تا عمر داشتم زیر حرف مادرشوهرو شوهر بودم که اره تو طلاهارو گم کردی

ایشالله که پیدا میشه یه نذری واسه پیداشدنش بگیر حتما عزیزم 

چنتا نذرگرفتم صلوات وسوره ونمازمیخونم پول وشیرنذرعلی اصغرکردم انشالله پیداشه دلم روشنه به خدا توکل کردم، شماهم بارداری دعام کن

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
اره خداروشکر پیداشد وگرنه خودمم تا عمر داشتم زیر حرف مادرشوهرو شوهر بودم که اره تو طلاهارو گم کردی

شوهره منم خیلی رو طلا حساسه 

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
چنتا نذرگرفتم صلوات وسوره ونمازمیخونم پول وشیرنذرعلی اصغرکردم انشالله پیداشه دلم روشنه به خدا توکل ک ...

چشم عزیزم حتما واست دعا میکنم🌷 ایشالا پیدا میشه