2733
2739
عنوان

بچه ها داروی اشتباهی دادم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 43 پست

ماشااله بچت بزرگه تگران نباش 

ولی حتما تو کاغذ لیست کن ساعت واسم داروها رو طبق اون بده 

چون تعداد زیاد باشه ادم قاطی میکنه

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اندازه ای که دکتر میگه بده کم بدی اثر نمیکنه که

زیادی گفته اخه براساس وزن میگن

اون سری دکتر گفت ۵سیسی

امروز به دکتر دیگه گفت ۱۲سیسی

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
بعد خوردن شربت یه لیوان اب خورد خوابیده الان😐بیدارش کنم بازم بدم؟؟

ن عزیزم نگران نباش اگه بیدار شد بازم اب بده بخوره اگه ن ک بیدارش نکن  برااین میگم اب بده ک بره دسشویی زودتر دفع شه

2728
ماشااله بچت بزرگه تگران نباش  ولی حتما تو کاغذ لیست کن ساعت واسم داروها رو طبق اون بده  ...

اره واقعا قاطی کردم 😔

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
حالا چرا از دوتا دکتر پرسیدی؟ همون اندازه ای که دکتری که دارو رو نوشته بده

پسرم زود به زود سرما میخوره  هربارشم توبیمارستان دکتراش فرق دارن  اون سری گوشاش عفونت کردن هفته پیش

الانم سینش😢😔😔

2738
هیچی نمیشه...  اصلا نترس...  خیلی هم کم دادی... یه ق مربا خوری که چیزی نیس...  است ...

خوابیده

ولی همین الان بیدارشد میگه مامان خونمون یه جوریه نه😨😨نکنه بخاطر اونه؟؟

خوابیده ولی همین الان بیدارشد میگه مامان خونمون یه جوریه نه😨😨نکنه بخاطر اونه؟؟

بچه مریضه عزیز،سالم بود که دکتر بهش دارو نمیداد. 

ولی

اگر خیلی میترسی اب زغال قاطی کن بعنوان نوشابه  بده یه قلوپ همه رو برمیگردونه... 

بچه مریضه عزیز،سالم بود که دکتر بهش دارو نمیداد.  ولی  اگر خیلی میترسی اب زغال قاطی کن ب ...

خداکنه چیزی نشه دعاکن زود فردا شه من خیالم راحت😭😭من دعات میکنم

اگه همیشه انقد نگران برای همه چیه پسرت باشی فقط خودتو عذاب میدی ،پیر میشی

اره خیلی حساسم

مخصوصا زمانی که مریضه😔😔ولی همکاری نمیکنه تا خوب شه😭😭

نگران نباش مشکلی پیش نمیاد،برامنم زیاد پیش اومده، سه چهار بار دادم،بعددیدم نوشته روزاول سه بار بعدش ...

اتفاقا هم داروی خطرناکیه هم خیلی مضر.

البته نه که با یبار اشتباهی دادن به بچه شش ساله خدای نکرده خطر بدی تهدید کنه هااا.

ولی کلا داروی پر ضرر و عوارضیه،

سر خود ندی،اگه سرخود میدین به بچه ای که اسهال داره اصصصلا ندین،موقعی هم که بچه مصرف میکنه مایعات و شیر و آب میوه و... زیاد به بچه بدین در طول درمان.