2737
2734
سلام عزیزم بله خیلی راضیم خیلی جا داره و با کیفیت و اینکه فوق العاده شیکه.  من از مدلی که اصلا ...

ای جان مبارکت باشه عزیزم. والا ما خونه خریدیم دستمون خالی شده یخچال با همسرمه. دنیال یخچال قیمت مناسب و با کیفیت میگردم قیمت دستت نیس الان چقدره؟ 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
ای جان مبارکت باشه عزیزم. والا ما خونه خریدیم دستمون خالی شده یخچال با همسرمه. دنیال یخچال قیمت مناس ...

قیمتای الان دستم نیست ولی میدونم تی سی ال از همه ارزون تره تو یخچالهای جدید و با کیفیت هم هست. و اینکه ایران تولید و نمایندگی داره ولی ال جی و سامسونگ و اینا دیگه تولید و وارد نمیشن واسه همین خیلی گرونن 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم منم ی ماه دیگه عروسیمه تمام جهیزیه مو داداشم و زن داداشم خریدن همش هم چیزای در پیتی و ارزون😭م ...

الهی. یعنی با پول مامان بابات؟ خودت چرا انتخاب نمیکنی یا باهاشون نمیری؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
😐🙄

😂❤️❤️