2726
عنوان

مرگ بهتره يا زن دوم؟؟؟؟هووي محترم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 82 پست
ببخشيد سطلرو نفهميدم كلا؟؟يعني چي؟؟

معنی اون ک مشخصه . ازین حرفا ک تو کتاب دینی خونده بودیم بود . ب شوخی گفتم 

اما خدایی هیچ مردی نیس ک تو دنیا راضی شه زنش با کس دیگه رابطه داشته باشه در ی صورت راضیه اونم اینه ک بخاد دهن زنرو ببنده ک خودش هر کاری میخاد بکنه . اون مردم مرد نیس دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من نمیفهمم خیانت چرااینقد زیاد شده من اصلاندیده بودم نزدیکام این اتفاقا باشه...

برادر دوستم با ی خانم شوهردار که دختر۱۰ساله هم داره و چنسالم از برادردوستم بزرگه دوس شدن شش ماهی میشه دوستن..الان عارف میگه این خانومو من باید بگیرم خانومم همش میکه میخامت دوستت دارم ازاینحرفا..دوستم و مادرش کارشون شده گریه دیروز ازبس دوستم گریه کرد منم گریم گرفت.

من میگم ناشناس بزنگیم ب شوهراون خانمه بگیم جریانو؟؟پسره میگه اگه سراغ خانومه برین رگمومیزنم موندیم بخدا

بچه هااین خانومم ب پسره گفته بود اگه پشتم باشی میرم براطلاق این گفته هستم پشتتم برو واقعنم زنه رو میخادبچه ها.امروز رفته درخاست طلاق داده خانومه

هی ب این بی مغز میگیم تو پسر۲۴ساله چ ب اون خانوم..تازه دخترشم میکه نگهش میدارم کسی که گلو بخاد خارشم میخاد..ینی این پسر بره اونو بگیره همه روانی

2728
معنی اون ک مشخصه . ازین حرفا ک تو کتاب دینی خونده بودیم بود . ب شوخی گفتم  اما خدایی هیچ مردی ...

درسته برادر

هيچ مردي راضي نميشه و درستشم همينه

ولي مردا فك ميكنن زنا از فولادن و بايد راضي بشن

نميفهمن اون احساس مالكيت دو طرفست

و اين خيلي بده

الان ي مرد راحت خيانت ميكنه و بخشيده ميشه

ي زن خيانت بكنه از همه طرف جنازش ميكنن بدبختو